Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen megismerkedtem egy nővel. Ti mire gondoltok? Probléma, lent.

Figyelt kérdés

A kérdésem a szöveg végén lesz.

Szóval volt matchelés egy 2 gyermekes nővel. Elkezdtünk chatelni, és már az elején kiderült, hogy mások a céljaink (nekem gyerek vállalás, neki nem, mert már van 2). Ennek ellenére bedobtam neki, hogy mi lenne ha csak úgy beszélgetnénk cél nélkül, amibe bele is ment. Ennek az lett a vége, hogy olyan jól megértettük egymást, hogy rá 5-6 napra randiztunk. A randi nagyon jól sikerült, és a végén volt néhány hosszabb szájra puszi. Másnap megírta, hogy nem érzi a kémiát köztünk, így ennél több nem megy neki. Az lett a vége, hogy a kifejezett kérése ellenére nem maradtunk meg beszélgetőpartnereknek.

Az a gond, hogy ennek a nőnek a természete és a külseje sokkal jobban megfogott mint kéne, és hétvége óta nem tudom kiverni őt a fejemből. Alig tudok enni, aludni. Sokkal könnyebb elfelejteni valakit, ha ismerjük a rossz tulajdonságait, de nála ilyenre nem került sor, mert durván 6 nap alatt lezajlott az egész. Volt valaki hasonló helyzetben? El fog múlni ez az egész, ha csak jó dolgok történtek velünk és rossz nem?

Totál készen vagyok, és ahogy telnek a napok, nem csillapodik a dolog bennem...

Köszi a korrekt válaszokat még egyszer, ha valaki írna...

A válaszokat előre is köszönöm mindenkitől.



2022. ápr. 26. 16:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
5%
Jobbat nem tudsz csak gyerekes nőt? Ha nem, akkor nem is kérdés, előre. Ha van, akkor meg kuka.
2022. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem jössz be neki, de társalkodónak szívesen megtartana. Te meg dugni (is) akarsz. Minél előbb elfelejted, annál jobb.
2022. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
97%

Hány évesek vagytok? Mennyi idősek a gyerekei?


Nem lehet, hogy már simán csak túlvan az ún. "egészséges" szülési időn? Vagy még két kisebb gyereke van és nem akar még egyet mellé rövidebb időn belül?

2022. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

3


40-40


Nem az a gond, hogy nem akar gyereket. Hanem az, hogy annyira megfogott külsőre és belsőre, hogy hétvége óta totál kivagyok emiatt. Tudom, hogy felejteni könnyebb ha voltak rossz dolgok valakivel, van annyi rutinom.

Csak vele nem volt semmi rossz, és ahelyett, hogy csillapodna a dolog bennem, napról napra rosszabb. Eddig mindig bevált ha lenullázok mindent ez illetővel, de most nem. Emiatt nem tudom, hogy mit kéne tennem, hogy hamar kitisztuljon a fejem.

2022. ápr. 26. 17:01
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon nagyon kellemetlen, amit leírtál, mintha az én randijaim lettek volna. Adott egy pasi aki belezúg a külsőmbe és ki van éhezve egy kis kedvességre, rámnyomul, talán be is adom a derekam egy visszafogott szájrapusziig(felnőtt vagy, a szájrapuszit csak megtűrte!), majd másnap megmondom, hogy nem, és nem érti miért nem!


Azért nem, mert nem vonzódott hozzád. Tudod miért hagyta, hogy szájon puszild? Mert sajnált és mert erőszakos voltál! Aztán lelépett, ahogy tudott, de nem akart megbántani és azt mondta szívesen beszélget veled, mert egyrészt magányos, másrészt annyira nem vagy rossz társaság neten! Én is így szoktam.


Hagyd békén, találsz olyat, akinek kellesz!

2022. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%

Akkor közelítsük meg a szitut másképp...

Tegyük fel, hogy megismerkedsz egy nővel, akinek nincs gyereke és nem is szeretne.

Neked alapból bejön maga a nő, ismerkednél vele, de te szeretnél gyereket is.

Szerinted nem lenne konfliktusgeneráló a kapcsolat az eltérő álláspontjaitok alapján?! (Milyen kompromisszum lenne az ügyben?) :,D

2022. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

5


Csak annyit kérdeztem tőle a randi végén, hogy mit gondol a továbbiakról? És ekkor kérdezte, hogy adok neki egy szájra puszit? Adtam hosszabban. Utána megkérdezte, hogy megölelem? Megöleltem. Utána ő adott hosszabb szájra puszit. Nem voltam erőszakos és nem támadtam le.

2022. ápr. 26. 17:11
 8/33 anonim ***** válasza:
69%
#6 Örökbefogadás. :D
2022. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

6


Köszi a válaszod, de nem az a problémám, hogy miért nem sikerült :) Nemet mondott, na bumm, ez benne van. Annyi a gondom, hogy mióta megbeszéltük, hogy még csak nem is beszélünk a továbbiakban, azóta minden nap egyre rosszabb... És ez a fajta probléma nekem új, mert általában eddig minden szakítás vagy kosár után minden egyes nap könnyebb lett. De most nem...rosszabb.

2022. ápr. 26. 17:14
 10/33 anonim ***** válasza:
16%
Gyerekes nőként válogat, bátor… :)
2022. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!