Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kéne az államnak közbeavat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kéne az államnak közbeavatkoznia, mielőtt eljutunk oda, hogy csak minden tizedik férfinak lesz párkapcsolata?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
25%
Bocsánat, a belinkelt kérdés 14. hozzászólásáról beszéltem, nem a 4.-ről
2022. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
95%

- a szexizmus minden elképzelhető formája

- rasszizmus

- a nők újraelosztása

- udvariatlan nők kiirtása

- külföldi nők importja

- szingli nők adóztatása

- a nők munkavállalói jogainak megnyirbálása

- államilag ellenőrzött szexszobák (hogy senki se tudja megtagadni a szexet a férjétől)

- közösségi média betiltása

- genetikai kasztrendszer (eleve miaphasz... elvileg ti utáljátok a geneitkai alapú megkülönböztetést xD)


Emellett:


- minden jószándékú hozzászóló lehazugozása

- teljesen következetlen, random nácizás

- statisztikai és empirikus cáfolat elutasítása

- zéró valóságérzék

- folyamatos trollkodás

- folyamatos rinyálás

- kib.szott idegesítő műszavak szakavatott mantrázása


Tényleg nem értem, miért utálják az inceleket...

2022. máj. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
18%

A szexizmust bírom az jó, a rasszizmust is, bár abban nem vagyok annyira radikális, a közösségi médiát én is betiltanám viccen kívül mert ugy sz.r ahogy van, a többi dolog pedig teljesen nevetséges dolgok, amiken csak röhögni lehetne. Legalábbis szerintem egy normális ember csak egy jót röhög ezeken azt lapoz, és nem kezd el dühöngeni ilyeneken.

Ti pedig itt csinaljátok a hisztit mintha ezt holnap terveznék mind bevezetni! Na ez a szánalom

2022. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
94%

63

Nem értem, hogy ha szexista vagy, akkor miért zavar, hogy a nők is gyűlölnek és megvetnek téged? Meg úgy alapvetően minek akkor neked nő? Kész talány.

Amúgy meg nyugi, az égvilágon senki sem vesz komolyan titeket. Egy kicsit rage-elünk a hülyeségeiteket, aztán éljük tovább a magunk boldog életünket egy-egy normális pasink oldalán. Ennyi.

2022. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
100%

* a magunk boldog életét

* egy-egy normális pasi


(átírtam a mondatot, és nem javítottam mindent)

2022. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
13%

"Nem értem, hogy ha szexista vagy, akkor miért zavar, hogy a nők is gyűlölnek és megvetnek téged?"

Megvetnek, de nem gyűlölnek.

S mivel megvetnek nekem nem kellenek, így miért kellene bármelyik is?

"Amúgy meg nyugi, az égvilágon senki sem vesz komolyan titeket."

Hát nem úgy veszem észre

"aztán éljük tovább a magunk boldog életünket egy-egy normális pasink oldalán. Ennyi."

A férfitöbblet révén erre minden lehetőségetek adott, sok boldogságot! Azt hiszed engem zavar?

Sokkal jobban zavarna ha a nyakamon lógnál

2022. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
25%

Már lehetne iskolában, hogyan kell ismerkedni pl. Cesar Millan egy időben tananyag volt Kaliforniaban

De most komolyan lehetne trenírozni fiúkat, gyakorlatokat végezni stb. Kevesebb nő lenne csalódott pasik miatt.

2022. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
92%

"A szexizmust bírom az jó,"


Oké, mi meg utáljuk az inceleket és soha nem jövünk velük össze.

2022. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
14%

"Oké, mi meg utáljuk az inceleket és soha nem jövünk velük össze."

Szerencsére nem vagyok incel:)

2022. máj. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
91%
Melgehet, hogy néha összejön egy dugás, de ilyen mentalitás mellett aligha lehet kiegyensúlyozott szerelmi életed. És ami azt illeti, nem is érdemelnéd meg.
2022. máj. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!