Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg annyira fontos hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira fontos hogy ilyenkor közbeavatkozzak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt. Hiányolja belőlem ha haverjai piszkos megjegyzésekkel viccelődnek vele hogy nem szólok rá a haverjára. Vagyis hogy ilyenkor nem védem meg. Mert nálam alap hogy nem veszem fel az ilyet. Poénnak gondolom és úgy hiszem ha valami olyat szól be tudja kezelni. Nem nekem kell a barátaira rászolni. Összességében szerinte túl nyugodt vagyok mert sose vagyok féltékeny. Kicsit hiányzik neki hogy féltékeny legyek és megmondjam ilyenkor az illetőnek hogy ne mondjon ilyen megjegyzéseket. Szerintetek baj ha úgy gondolkozom hogy az ő barátai, tudja ő hol a határ a beszólásokba?

26F


2017. szept. 20. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszed. Az ő haverja, kezelje ő ezt a problémát.
2017. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Kit erdekel, hogy mi mit irunk? Ot ez zavarja, hogy kvazi nem veded meg. Ezek utan megveded es boldogabb lesz, vagy nem valtoztatsz es tovabbra is zavarni fogja.
2017. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék ezekre a beszólásokra, és hogy neked hol a határ? De amúgy, így kb. szabadkezet adsz a továbbiakra is, tök jó.
2017. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Idegbajt kapnek, ha a parom beszologatna komolyan az ilyen poenos dolgokra. Ha elmegyunk kozosen kikapcsolodni, akkor vannak mindig ilyen beszolasok, mindenki reszerol mindenki fele kb, senki nem akad ki ezeken.
2017. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te védd meg az ő haverjaival szemben? Wtf :D az ő barataiért ő a felelős, ha megbántják gyakran, talán ne barátkozzon velük. Nem várhatja, hogy majd te az ő haverjait szépen saját magad ellen fordítsd
2017. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Volt hogy fbon is írta neki haverja hogy megsimogatnám a feneked. Erre kérdeztem hogy minek irogat ilyet? Aztán mondta hogy mindenkinek szokott a srác ilyet... De erre nem válaszol amúgy meg jófej.

Most ilyenkor nekem kéne elbeszélgetni a sráccal hogy ne írjon már ilyet?

2017. szept. 20. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Komoly gondok vannak ezzel a csajjal, ha a srác barátai ilyeneket irogatnak neki, miközben tudják, hogy van barátja.
2017. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyenekkel barátkozik a barátnőd,akkor ennyi esze van. Én megmondanám neki,hogy egész egyszerűen ne barátkozzon ilyenekkel,ha ez őt annyira zavarja. Egyébként ki nem tudja magát megvédeni egy "haverral" szemben? Ha valaki feldobja a labdát le kell csapni,ha meg olyat mond akkor meg NEKI kéne jelezni,hogy ezt ne. A párja vagy,nem az a dolgod,hogy nonstop a hülye haverjait figyelgesd.

18/L

2017. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj: ő akarja, hogy féltékeny legyél, meg kakaskodjál miatta. Mindkettő fasság - különösen, ha pont ő az, aki kavircolja a szrt.
2017. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még ha a te haverjaid lennének, azt mondom, jogos a "hiszti". De hogy a saját haverjait miért nem ő rendezi le, még ha neki tényleg átmennek a poén határon is... kicsit hercegnő szindrómás dolognak látom.
2017. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!