Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak szokták fiatalabbnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szokták fiatalabbnak érezni magukat, és nők szembesítik őket hogy már nem fiatalok?

Figyelt kérdés
pl. egy válás vagy szakítás után ismerkedne újra és döbbenten tapasztalja hogy "ja eltelt közben 10 év" , és nők leöregbácsizzák és furán néznek rá hogy mi a francot akar, a pasi meg nem érti hogy most mi a franc történik, hát legutóbb (10 éve) olyan könnyen ment minden, "de hát én olyan fiatalos vagyok"

2022. máj. 1. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen.
2022. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szabadul rájuk a kapuzárási pánik hogy már nem is olyan fiatalok mint ők azt gondolták. Sok ilyenkor bolondul meg kétségbe esetten akarja bizonyítani hogy ő igen is még fel tudja tartani a tempót egy húszévessel.
2022. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Külsőre nem kötelező senkinek elhagynia magát, se férfinak, se nőnek. Káros szenvedélyek hiánya, rendszeres heti többszöri sport, egészséges táplálkozás, elég alvás, és még pár apróság. Most arról beszélünk, hogy a vonzó korodbeliek és esetleg az 5-10 évvel fiatalabbak közül is valamennyien szívesen ismerkedjenek veled.


Én 28 vagyok, de nagyon sokszor 22-23 évesnek néznek, de ehhez képest van olyan velem egykorú gyerekkori barátom, akit meg már inkább 35 évesnek vagy idősebbnek mondanak, annyira elhagyta magát életmód és igényesség tekintetében is.

2022. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mathus ***** válasza:
a kérdésre: ehhez azért low-iq kell. egyrészt mindenkinek vannak ismerősei, akitől meg tudja kérdezni mi a stájsz, jól néz-e ki, mit változtasson. másrészt 40+ évesen +/-5-10 év simán rámegy/lejön valakiről (nő és férfi egyaránt) ha vigyáz, vagy ha elhagyja magát. nyilván 45 évesen nem húszéves csajok után kell szaladozni, de ezt a többség magától felfogja.
2022. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szembesülhet ilyennel, ha ugyanannál a korosztálynál próbálkozik, mint 10, 15 vagy éppen 20 évvel ezelőtt.
2022. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Döbbenten tapasztalom sokszor, hogy az eladónők magáznak, olyanok is, akik korábban tegeztek még egy pár éve... Igen, van ilyen, persze itt a nők tagadják, hogy a magázódás azt jelentené, hogy idősnek tartják a férfit, de még a hülye is tudja, hogy azzal magázódnak a nők legtöbbször, akit nem tartanak túl fiatalnak.
2022. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen, de nem negatív értelemben.

46 vagyok, meglepődve tűnik fel hogy a 10-15 évvel fiatalabb nők sokkal kedvesebbek érdeklődőbbek, sőt, az utóbbi 8-10 évben már hozzászoktam hogy vissza is kell ismerkedést utasítanom. (éve pár alkalommal)

20 évesen kínlódtam a párkereséssel, 30 évesen ment ha akartam, 40 felett ha nem akarom akkor is menne.

2022. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok fèrfinak nincs otthon tükre.
2022. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
7. Fu vigyázz itt ilyeneket nem írhatsz, itt minden 40 feletti férfi pocakos, kopasz, alkoholista, 60-nak kinéző testileg és fejben lerobbant öreg. Mármint a nők szerint. (Azokat a napi szinten megjelenő kérdéseket meg felejtsük is el, amikor huszon-harmincas nő kérdezi, hogy vajon a 10-20-30 évvel idősebb férfi, akibe szerelmes komolyat akarhat-e.)
2022. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy 40-es ill feletti férfit hallok, hogy 40-es nőket leöregeznek. Sokan nem tudják azt hogy ők se fiatalok🤣
2022. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!