Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A korombeli nőknél nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korombeli nőknél nincs esélyem, ha kölyökképű, kisfiús arcú vagyok? 6-7 évvel szoktak fiatalabbnak nézni.

Figyelt kérdés

Biztos van benne genetika is, mert a 60 éves anyukámat is sokszor 50 körülinek nézik (igaz ő is elég egészségesen él régóta), de ez mellett egészségesen is élek, pl. sportolok, egyáltalán nem iszom alkoholt és hasonlók. A lényeg elég fiatal kinézetem van, simán szoktak 28 évesen most is 21-22 évesnek nézni, akik előtte nem tudják hány éves vagyok.


Így azt érzem semmi esélyem a korombeli csajoknál, hiába vagyok amúgy magas, helyesnek mondott, kicsit sportos is. Pl múltkor beszélgetni kezdtem egy 27 éves csajjal a munkahelyemen és jó ideig azt hitte gyakornok vagyok, aki 21-22 éves és egyetem mellett dolgozik itt, mert akkoriban vettünk fel pár gyakornokot tényleg. Vannak kivételek persze, de azért a legtöbb nő saját magával kb. egykorú vagy kicsit idősebb férfit keres, szóval azt érzem rengeteg nőnél kiesek. Más velem egykorú férfi meg ilyen férfiállat kinézetű, nem csak annyinak néz ki ahány éves, hanem még akár többnek is és az sokkal több nőnek bejön. Rosszul érzem magam a bőrömben, amiért ilyen fiatalnak nézek ki.

Ja és a kérdés nyilván nem arról szól hogy szűz vagyok és még sosem volt barátnőm vagy hasonló, de azért ismerkedéskor ez a dolog nagyon sokszor előkerül. A nőket kérdezem ők elfogadnának-e egy korukbeli férfit, aki kisfiús arcú, jól tartja magát és tőlük fiatalabbnak néz ki?


2022. ápr. 15. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nincs bocsi. Senkinek se kell egy gyakornok fiúnak kinéző valaki.
2022. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mutass képet! Nekem nem egy kollegám volt aki azt hitte fiatalnak nézz ki. Valójában csak ő látta magát kisfiúsnak. Mások szerint olyan öreg volt mint az országút 😅👍🏻
2022. ápr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2. Küldtem neked képeket.


Én meg sem szólalok ebben az esetben, mindig mások mondják nekem. Novemberben egy 21 éves lány hitte azt, hogy vele egykorú vagyok. Most jött év elején egy velem egykorú 28 éves kolléganő és ő nagyon meglepődött, amikor kiderült egykorúak vagyunk. Ő azt mondta 5-6 évvel fiatalabbnak gondolt. Ha új embert ismerek meg és valahogy felmerül, akkor előbb mindig megkérdezem ő mit gondol hány éves vagyok.


De mindig ez volt, a személyimet is állandóan elkérték 24 éves koromig, vagy emlékszem 25 évesen ismerkedtem egy 20 éves csajjal és ő is azt hitte annyi idős vagyok, mint ő.

2022. ápr. 16. 07:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerkedj 20 éves lányokkal.

Probléma megoldva.

2022. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!