Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adtok esélyt csúnya fiúknak?

Figyelt kérdés

Randiznátok olyan fiúval, akinek nem túl vonzó a külleme (persze azért nem taszító számotokra), de alapvetően szimpatikus nektek, és találnátok benne valamit akár a külső, akár a belső tulajdonságai között, ami tetszik nektek?

Igen mondanátok egy ilyen fiú randimeghívására, ha elhívna benneteket?



2022. máj. 4. 19:04
 641/647 anonim ***** válasza:
92%

A pszichiáter azért nem rocksztár, hogy olyan rohadt hihetetlen legyen, hogy valaki ismer egyet személyesen.

Amúgy nem, Bajnok, minden jellemző rád, csak az nem, hogy a szóhasználatodban egyértelműségre törekednél. Pedig vitában az lenne a minimum. Fontosabb, hogy általad kitalált, többféle jelentéssel felruházható szavakat villogtathass meg, mert ettől érzed szellemesnek magad, és azt hiszed, téged tüntet fel jó színben, ha a másik nem tud érdemben reagálni rád. Már nem kérdezek rá a szerintem kétértelmű részletekre a 633-as hsz-edben, sem arra, hogy milyen logikával sikerült a toplistás helyzésed/pontszámaid és az én motivációim között bármiféle összefüggést felfedezned, mert eddig is teljesen hiába kértelek pontosításra. Annyit kaptam tőled, mint most is, hogy megjátszom magam (nem tudom, mi hasznom származna belőle, de legyen).

Kikövetem a kérdést, meguntam. Fárasztó és nem produktív beszélgetni veled.

2022. aug. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 642/647 anonim ***** válasza:
Mármint belőled?
2022. aug. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 643/647 anonim ***** válasza:
6%
szeva vájlingom édes bogaram, beindult a szokásos femcelizmus? :D
2022. aug. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 644/647 anonim ***** válasza:
Hol? A munkahelyemen nappali műszakban…?
2022. aug. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 645/647 anonim ***** válasza:
6%
ott is lehet, danscica hozta a sok állítólagos szexista kontentet, amik erről szóltak.
2022. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 646/647 anonim ***** válasza:
vájlingizmus életem, már mindent értek :DDDDDDDDD
2022. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 647/647 anonim ***** válasza:

Na írjunk már ide, mostanában nem látni dagadt vájlingot :D


Danscicunak meg linkelek, hogy más is pontosan jól látja az itteni torzvéglényeket:


17-es és 24-től kezdve


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!