Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adtok esélyt csúnya fiúknak?

Figyelt kérdés

Randiznátok olyan fiúval, akinek nem túl vonzó a külleme (persze azért nem taszító számotokra), de alapvetően szimpatikus nektek, és találnátok benne valamit akár a külső, akár a belső tulajdonságai között, ami tetszik nektek?

Igen mondanátok egy ilyen fiú randimeghívására, ha elhívna benneteket?



2022. máj. 4. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/647 anonim ***** válasza:
68%

Én adtam, kár volt, csalódást okozott.

Nem is tudom miert hittem azt, hogy a rondák rendesek meg jók.

2022. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/647 anonim ***** válasza:
92%
Elmesz randizni egyet, aztan majd meglatod
2022. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/647 anonim ***** válasza:
20%
fúj nem
2022. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/647 anonim ***** válasza:
83%
En is adtam. Meg rosszabb mint egy szep, helyes.
2022. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/647 anonim ***** válasza:
90%
Ha igényes és nem taszító, az én külső elvárásaimnak megfelelt, tehát ha bármi miatt szimpatikus, simán elmennék randizni. Volt így 4 éves kapcsolatom.
2022. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/647 anonim ***** válasza:
2022. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/647 anonim ***** válasza:
80%
Ez nagyon függ attól hogy hogy néz ki. Ha az alapvető preferenciáimnak megfelel, akkor igen. De a tipikusan csúnya arcberendezésűeknek nem. Sajnálom, ez van. Bitzos van aki meg nekem nem adna esélyt. Szabad választás van.
2022. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/647 anonim ***** válasza:
74%

Adtam esélyt, meg is bántam.

Nagyon bunkó volt velem, semmi érzelmet nem mutatott, nem lehetett összebújni vele.

Szinte a segge ki volt nyalva, mégis csalódást okozott.


Nekem már senki nem tudja bemesélni, hogy a csúnyák kedvesek.

2022. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/647 anonim ***** válasza:
80%

Én egy héten beszélgettem egy sráccal. Kép alapján azt gondoltam nagyon helyes, élőben viszont nagyon más volt. Megmondom őszintén, elsőre cigánynak gondoltam a sötét haja és bőre miatt. Külsőre nem volt az ideálom, de mindennek ellenére adtam neki egy esélyt, mivel üzenetben működött köztünk a kémia, valamint kedves és aranyos srácnak ismertem meg.


Nem bántam meg, azóta is együtt vagyok vele, lassan 1 évesek vagyunk. Hálás vagyok hogy akkor nem voltam felszínes és nem utasítottam el. Nagyszerű férfi, és nemcsak a belső értékei, hanem a külseje is megfogott (izmos testalkat, széles vállak, szép arcforma, édes mosoly).

2022. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/647 anonim ***** válasza:
84%
Adtam, nem kellett volna. Nem is a külseje volt a legnagyobb probléma, hanem a jelleme, intelligenciája, gerince. Majdnem távoltartási végzés lett belőle. Soha többet ilyet nem csinálok.
2022. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!