Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incel férfiként hogy tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incel férfiként hogy tudnék legalább ilyen átlagos nőkkel összejönni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2022. máj. 5. 11:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
43%
Keress pénzt!
2022. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
1. Keresek elég szépen azzal nincs gond...
2022. máj. 5. 11:59
 3/67 anonim ***** válasza:
92%
Átlagos nő 🤡
2022. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
3%

Az a baj te ezekre a nőkre felnézel.

Átlag alatti mindkettő, kicsit kikaparták magukat a festékkel, ruhával.

Messze 2-3/10 mindkettő, max gyári melós szint, csak többnek gondolják magukat.ilyenekkel van tele a net, azt az összes pasi ezekre mondja jujj de jó nők.

Akkor nem láttál te még komoly nőt, olyan 7-8/10 csajt.

Ezeknek elég ha elviszed a mekibe, már fülig ér a szájuk.

Csak szeretnének milliomos pasit kifogni, de ezek kb mekis csaj szint, mindkettő.

2022. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
0%
Linkeket meg se nézem, gondolom ez a is a "tréfás" kérdések egyike, ahol valami instaribik lennének rajta a kérdező meg minden válaszra reagál valami trollságot.
2022. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
96%

#4, én eddig azt hittem, én vagyok 2-3/10 🥺

Akkor nem csoda, hogy ilyen ocsmánynak tartanak a férfiak, ha ez a durván átlag alatti szint.

2022. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
11%

Az első csaj festék nélkül nagyon ronda volna, nem szeretnék mellette felébredni és ránézni.

A második az átlagos.

Ezekért teperni sem kell.

Csak sajnos sok ilyen lány a net miatt azt hiszi álomnő, pedig messze átlag alatti főleg az első.

2022. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
87%
És még az incelek picsogják tele a GyK-t, hogy a csúnyagonosz nőknek micsoda elvárásaik vannak a külső terén. :D
2022. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
83%

6: Egyrészt NE dőlj be a trollkodásnak. :)


Másrészt az egész pontozás egy nagy hülyeség. (Ízlés, hahó!) Tetszel a kiszemeltnek, vagy nem!? Kb. ennyi, vagy Te mindenkinek akarsz tetszeni? :)


Az én ízlésemnek a második hölgy "bejövős", aranyosnak tűnik. 😇

2022. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
93%
Járj emberek közé, tanulj meg másokkal beszélgetni, légy ápolt, nyitott a világra és amire szükséged van, tegyél érte!
2022. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!