Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ki lehetne kupálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki lehetne kupálni az inceleket, és társkeresésben sikeres férfit csinálni belőlük egy tanfolyammal, ahol nagymenő rapperré képeznék át őket?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, felhasználhatnám a rap tudományomat, hogy megneveljem a loser inceleket, és egy menősítő tanfolyamot tartsak nekik.


Megtanulhatnák tőlem, hogy kell dominánsan besüppedni a bömös ülésébe, tekerni a kormányt, csapatni, krúzolgatni. Vagy egy buliban kiállni a tánctér közepére, beszámolni: egy-két-há-négy! És egy dögös west coast funky alapra egy tuti csábító rappet tolni.


"Agyamban a processzor egy madafaka Intel,

Rapper vagyok bébi, nem egy madafaka incel!

Bajnok vagyok, mint a Juve vagy a fuckin' Inter

Az ajtómon esténként sok bombacsaj kilincsel!"



2022. máj. 5. 14:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
:D neked kéne inkább segítség
2022. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
🤦🤦🤦
2022. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Takarodj már.
2022. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Te vagy a legidegesítőbb troll az oldalon.
2022. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Yo, yo, yo

A terv nem jó?

A sok incel fizet,

És ágyba vihet

egy csomó csajt.

Nem látom a bajt.

2022. máj. 5. 15:12
 6/19 A kérdező kommentje:
#3 Te egy incel vagy, akinek nem tetszik, ha ki akarják rángatni a loser státuszból?
2022. máj. 5. 15:12
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Te egy gyökér vagy. A kínos, még olvasni is fájdalmas gyökér.
2022. máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Találtam egy ilyen funkciót a kérdés alatt a jobb alsó sarokban,hogy JELENTVE!
2022. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen szintű "reppeket" (a trágár nyelvezetet leszámítva) gyerekkoromban a kölyölklubbos RTL-en futó "Kenguk" (amúgy nem volt egy nagy eresztés kosarazó kengurukról szólt, akiket néha szivatott pár Hókuszpók-jellegű ellenfél, francia/kanadai rajzfilmekre jellemző humorral és képi világgal) című sorozat elején nyomtak a rajzfilm-kenguruk, akiket a 6-10 éves korosztálynak szánhattak.
2022. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A lúzerek flame-elnek,

A tré csajok rage-elnek.

Hívjatok alfának,

Rappernek, gamernek!

2022. máj. 5. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!