Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pesti lányok!Ismerkednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesti lányok!Ismerkednétek a társkereső oldalakon nagymenő vidéki férfival,aki eléggé tele van a vállalkozásai miatt?

Figyelt kérdés

Társkeresőn többet szoktam magamról írni, sikerem is van.

Családi vállalkozásban dolgozom, de családunk messze átlag felett él, a környéken.

Hatalmas házban élünk, külön lakrészem van.Míg működtek a diszkók sok lány megfordult nálunk.

Volt hogy vasárnap felkeltünk, anyám meghívta vasárnapi ebédre is majd hazavittem.


2021. jan. 1. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Nem hiszem hogy a Pest vs vidék viszonylat ilyen sokat jelentene, mármint emiatt nem leszel elutasítva :D Én hozzád képest sokkal csóróbb vagyok, de tavaly egész tanévben jártam fel Pestre heti szinten egy tanfolyam miatt amit az egyetem mellett csináltam. (Előző este mentem fel és mindig egy-egy ismerősnél aludtam egy éjszakát.) Ugyanúgy tudtam ott is ismerkedni, egyszer mentem is fel egy csajhoz első randi végén.


A másik hogy most nem rég szexeltem egy budapesti 40 éves anyukával és még ő jött le hozzám kocsival vidékre. Szóval te ha gazdag vagy, valószínűleg simán lehetséges az amit elképzelsz. Nyilván nem minden pesti lány csak pesti férfival ismerkedik.

26/F

2021. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Azta te nagyon menő vagy!
2021. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Hát aki úgy jellemzi magát, hogy "nagymenő" továbbá az a legelső leírása magáról, hogy "nagy a házam" ahelyett mondjuk, hogy "kedves, udvarias vagyok" stb.

Azzal sajnos nem egymást keressük..

2021. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Kár volt megkérdezni a nőket, úgy sem tudnak objektív, egyenes, neked segítő választ adni. Mindig belekeverik az érzelmeiket és saját magukat a válaszba.
2021. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem mert anyuci és apuci pénzén kívül semmit nem tudsz felmutatni! Gratulálok a nagy sikeredhez!
2021. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Nahymenő mamahoteles.
2021. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Fővárosi lányként nekem offos egy vidéki srác, ha nem költözik ő Budapestre.

Nem fogok vidékre költözni, kacsalábon forgó palotába sem. Fővárosi vagyok, ehhez az élethez vagyok szokva.

2021. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha társkeresőn is így írsz magadról, hogy te egy nagymenő vidéki férfi vagy, ilyen meg olyan sikerekkel a hátad mögött, átlag felett élsz egy hatalmas házban, ahol különálló lakrészed is van, és x összeget keresel, és luxus autók előtt pózolsz és ennyi, akkor a gold diggereken kívül nem hiszem, hogy másnál népszerű leszel... Legalábbis én tuti balra húzlak.


Egyébként alap esetben szerintem vidéki srác és pesti lány (vagy fordítva) között működhet a kapcsolat, ha mindketten akarják, és tesznek is érte.. Persze hosszú távon eljön az a pont, amikor dönteni kell, hogy akkor ki költözik a másikért egy másik városba.

2021. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es, miért nézed le a vidékieket
2021. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem nézem le, szimplán amíg a fővárosban keresek 300 nettót, úgy vidéken örülhetnék a 170 nettónak. Itt van minden lehetőség, pezseg az élet, míg még egy nagyobb Debrecen is szürke, kevés lehetőség van benne. Sajnálom.


Fővárosi vagyok, az is szeretnék maradni.

2021. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!