Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt itt már 100 szor, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt már 100 szor, hogy gáz, ha a pasinak nincs autója és ultragáz, ha nincs jogsija. De az is gáz, ha mivel egyedülálló 30 as és ilyen kis kétszemélyes autója van és nem nagy audi, bömös vagy merci, stb az?

2022. máj. 8. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Értem csak ilyennel jöjjön:

[link]

2022. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezt kis kétszemélyes kocsit vegye meg az asszonyak, magának meg valami férfiasabbat (és drágábbat) természetesen.
2022. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Máshol hisztizz!
2022. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek telik 4-5 milliós járgányra (belépő szintű újak). Hanem csak 2.5 milliót költene rá használtan.
2022. máj. 8. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1, egy olyannal már csak a hatás kedvéért is végig mennék egyszer a városon.

Kérdező, páromnak nem volt autója, mikor összejöttünk. Jelenleg ami van, javításra szorul, amíg nincs rá pénz, az enyémet használja. Az évek alatt, volt, hogy volt neki, volt, hogy nem. Volt régi és volt szalonból kihozott is. Ő gyakran váltogatja őket.

Nem zavar, ha egy férfinak nincs autója, amennyiben ez a logikus megoldás. Ha van neki, annyi az "elvárásom" hogy ne legyen lerúgott és biztonságos legyen vele menni. Ennyi. Hogy hány személyes, milyen márka, hány lóerő, benzin, dízel, elektromos, vagy egyéb, az nem érdekel. Soha nem erdekelt.

2022. máj. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel nekem van jogsim és autóm, nálam ez a tényező abszolút nem oszt és nem szoroz, meg amúgy sem. Lehet a tiéd Darius kincse, ha sz.. rházi vagy.

Nem ide vág, de volt olyan pasim, aki kiló kajákkal kiszolgált, mert hozzá jutott. Ugyanakkor semmibe sem vett, úgy akart velem játszani, mint egy darab ronggyal. Gondolta, majd adom neki a lakhatást meg az állandó lakcímet... Nem jött össze neki. Az anyagiakról csak ennyit.

2022. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem azért nincs nőd, mert nincs drága autód, hanem azért, mert azt hiszed, hogy ha lenne, akkor lenne nőd is. Agyilag még gyerek vagy ehhez.


Amúgy 27 voltam amikor először lett nőm, egy 2006-os Fiat Doblóval vettem le a lábáról. Azóta is együtt vagyunk, de kölcsön adja az új autóját, amikor az enyém bedöglik. 😉

2022. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!