Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fura férfi lehetek ha fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura férfi lehetek ha fura nőket vonzok?

Figyelt kérdés

Valamiért sorozatosan olyan nőkkel kerülök kapcsolatba szexuálisan és érzelmileg akikről később kiderül hogy a szexel valami problémájuk van:


pl. szereti a szexet de aztán rájön hogy őt érdekli az istenhit, sőt akár apácaság és elkezd a szextől eltávolodni.



pl. 2: egy ideig szuper a szex de 1 év után megmagyarázhatatlanul fizikailag nem kívánja már, mert nem nedvesedik, fáj neki, hormonális változást mond, több nőgyógyász megvizsgálja, de sem nemi betegsége nincs, sem szervi baja, azt javasolják szexuálpszichológussal beszéljen mert valószínűleg pszichoszomatikus


pl. 3: párkapcsolatban derül ki hogy úgy igazán nem érdekli a szex, művészlélek, inkább beszélgetni szeret mint szexelni



Rólam: külsőre ápolt és atlétikusan izmos vagyok. Átlagos szexuális igényekkel. Inkább introvertált.


Mivel már 3x történik hogy szexuálisan problémás nőbe futok bele, ezért felmerül a kérdés az én személyiségemben mi vonzza ezt be.



2022. máj. 10. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Balaki mellett megszeretik a szexet, valaki mellett megutálják. A ferfi valtja ki a nőből azt hogy az akarja e vagy kerüli.
2022. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
nem, csak a nők őrültek meg
2022. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem lehet hogy veled nem élvezték? Nem kötekedés, csak benne van a pakliban. Egyrészt lehet nem vagy túl ügyes (nem tudom, csak találgatok, lehet nem ártana megkérdezni partnereket/korábbi partnereket) és az is lehet hogy veled nem passzoltak szexuálisan. Van ilyen hogy két ember nem kompatibilis szexuálisan.


Mennyire vagy odafigyelő, mennyire tudtatok kommunikálni stb stb.

2022. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

# 3


az biztos hogy mindhárman olyan introvertált, sosem bulizós, olvasgatós, bölcselkedő, nem kifelé élő, önmagát megmutatni nem szerető stb. típusú nők voltak.


Nem tudom ez számíthat e.

2022. máj. 10. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy introvertált ember is szeretheti a szexet, ha jó neki nem hagyja abba ha csak nem muszáj. Szerintem ha okulni akarsz a jövőre nézve, érdemes lenne megkérdezni hogy volt-e baj, milyen volt, ha volt akkor mi. Én nem tartom gáznak, szerintem a szexről igenis tudni kell beszélgetni és nem csak a partnereddel. Volt partnerekkel is.
2022. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon peches vagy. Valahogy nem látok benne logikát, hogy ha nem élvezem valakivel a szexet, elmegyek apácának.
2022. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Egyik sem fizikai ok, ergo nem vonzottad őket szexuálisan.


Olyan nőt keress, aki vonzódik hozzád, és tetőtől-talpig kívánja a tested!


A "kompatibilis feromonok" megtalalálják egymást.

Én egy személlyel kapcsolatban éreztem ezt, igaz hozzá érzelmek is kötöttek, de biztos nem ő az egyetlen a világon, aki ki tudja ezt váltani belőlem. N

2022. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Hát elég gáz vagy ha nem vagy képes kielégíteni a csajt

Aztán még ő lenne a hibás érte?

2022. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!