Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nem mertél valakivel találkozni, amiatt mert alulértékelted magad?

Figyelt kérdés
Egy ideje már beszélünk interneten, láttunk egymásról képeket, meg volt a randira hívás is. De kitáncoltam belőle, mert úgy érzem én hozzá képest kevés vagyok kinézetre. Veletek volt már ilyen? Hogy lehetne ezen dolgozni?
2022. máj. 14. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Igen. A srác alfa.minden no imadja millio haverja van es laza barátságos srác él mint hal a vízben okos es rosszfiu néha stb.


En meg csendes rendes naiv buta nem is szép jokislány.


Elutasitottam. Aztán kihivásnak vette. Aztán tapadni kezdett. Még később bizonygatni. Aztán izzadva küzdeni. Aztán szenvedni, aztán szerelmes lenni.

Hihetetlen amit leművelt, egy nyomi nőért. Értem.


Lett belőle pár éves komoly kapcsolat es ennyi. Rájott hogy tényleg csendes rendes vagyok..

2022. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
*Nem kell rajta dolgozni. El kell utasitani es kész. Nyertél pár évet egybol, hogy olyat találj akivel passzolsz.
2022. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt
2022. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt. 2011-et írunk, fiatal én myviprandin talált számára szimpi csajt. Ment az MSN írogatás, telefon beszélgetés. Mikor a találkozóra került a sor, több barátnőjével volt a megbeszélt helyen. Féltem a megalázástól így nem mertem odamenni.
2022. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

"több barátnőjével volt a megbeszélt helyen"


Egyébként azt tudjuk, mi a fаszomért volt több barátnője ott egymaga helyett csak mert lehet nagyon jó döntést hoztál.

2022. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a fejjel már odamennék, csak lehet előtte még a garatra öntenék. Fiatalon jobb lett volna az ilyen helyzeteket és kudarcokat szokni, aztán felnőtként nem lennék ilyen tutyimutyi gyökér.
2022. máj. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Nagykutya volt. De azert utasitottam vissza mert hasonlitott az exemre akit utaltam.
2022. máj. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lestat_626 ***** válasza:
100%

Volt ilyen, de végül elmentem találkozni vele, meg is lepődtem magamon. :D

Internetes társkeresőn ismerkedtünk meg, a képei alapján valamivel kigyúrtabb volt az átlagnál, magas (190-200 cm körül) és jóképű, írás alapján normális és úgy tűnt rendben van magával, szóval kb. álompasi.

Ami zavart benne az az, hogy túl jó pasinak éreztem magam hozzá, nem is értettem mit akar tőlem. :D Nem vagyok csúnya, de olyan átlagos, szerintem nem vagyunk egy kategória. Sokat gondolkoztam találkozzak-e vele, de nem csak azért, mert képek alapján nem az én szintem volt, hanem mert nem tetszett, hogy az én ízlésemnek túl izmosnak tűnt képek alapján.

Aztán végül eldöntöttem, hogy találkozom vele, mert arcra nagyon tetszett, aranyosnak és kedvesnek tűnt. Nagyon jól tettem, hogy elmentem, neked is ezt ajánlom.

Tényleg igaz, hogy élőben derül ki minden.

Találkozásnál nagyon féltem, hogy odaállít majd egy kigyúrt "alfahím", akivel nem tudok majd mit kezdeni és kellemetlen lesz az egész. Aztán találkoztam egy tök rendes és aranyos sráccal, aki nem teljesen úgy nézett ki, mint a képein (nem volt annyira izmos, hanem átlagos magára adó srác), de ennek én ez esetben kifejezetten örültem. :D Egyik legjobb randijaim egyike volt.

2022. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt...

Aztán mégis találkoztunk párszor, eljutottunk az ágyig.

Ott kiderült, nem csak nekem van kisebbségi komplexusom kettőnk közül (annyit elmondok, nem külső, fizikális, vagy méretbeli probléma volt, inkább fejben). Még párszor próbálkoztunk, aztán inkább elegendtük a dolgot....

2022. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Barátommal így voltam… 1 éven át neten ismerkedtünk csak, mert féltem a talitól élőben és húztam ameddig tudtam😀 (így visszagondolva vicces) de aztán már nem tudtam tovább. Rettegtem, hogy nem tetszem neki élőben, azon gondolkoztam kovernek talál e majd stb…. Első talin nyáron egy hosszú majdnem térdig erő kardigant vettem fel a rucim fölé, hogy tudjam takargatni a testem előle😂 megsültem, hülyének is nézett. Rá nézni alig mertem, de szerencsére ő nagyon jól kezelte a helyzetet és hamar kényelmesen éreztem magam vele. Azóta is együtt vagyunk, es ő úgy szeret ahogy vagyok, pedig én nagyon nem vagyok megelégedve magammal külsőre.
2022. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!