Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Újra én hívjam el randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra én hívjam el randira vagy várjam amíg jelentkezik?

Figyelt kérdés

Egy hete megismerkedtem online egy lánnyal tinderen. Nagyon jól eldumáltunk de a randira hívást nem fogadta el mert egy eseményre készül (nem akarom részletezni, az esemény valóban megtörtént...nem hazugság). Utána még beszélgettünk, ő kért meg, hogy vegyem fel facebookon mert töröli ki a tinder profilját.

Most hétvégén volt az esemény amira annyira készült, szóval holnap szabad lesz. Próbálkozzak meg egy újabb randira hívással vagy inkább várjam amíg ő lép?


2022. máj. 15. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Hát ő nem fog lépni, az biztos. Elhívhatod megint, de most időpont nélkül, kérdezd meg mikor ér rá.


Ha megint kavargat, nem egyértelmű, húzza a száját, játszadozik, lemondja, akkor lépj tovább.

2022. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosan egy lány nem fog kezdeményezni randit.
2022. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen hívd el újra
2022. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hívd el újra, de mivel már este van, nem biztos, hogy a holnapi nap jó lesz neki így hirtelen a semmiből. Lehet pihen, lehet más dolga van, és azért a nők szoktak készülni az első randira.
2022. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért holnapra szeretnéd a randit? Nincs más dolgod? Neki is lehet, hogy van, a hétvége körüli időpont szerintem jobb.
2022. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te hívd el!
2022. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ráírtam és ő ajánlotta fel, hogy akkor menjünk ki egy kávéra. Szóval várta, hogy keressem. Őszintén jól esett, hogy ő dobta fel a témát.

2022. máj. 16. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Jo látni. Remélem sokáig együtt lesztek.
2022. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!