Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy egyszerű mezei melósnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyszerű mezei melósnak lehet igazán szép nője ha baromi jól néz ki?

Figyelt kérdés
190 cm körli, izmos, alacsony testzsír, V alak, kocka has, Adonisz vonalak, chad áll, hófehér fogak, ultra jól ápolt.
2022. máj. 17. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, téged nem veszélyeztet hogy "ulta jól ápolt" legyél. Meg magasabb sem leszel, szóval minek kérdezel ilyen hülyeségeket?
2022. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2022. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose unod meg? Talalj mar ki valami újat!
2022. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
2 eve meg egyszeru mezei melos voltam, most irodas vagyok, de nincs oriasi fizetesem es igy es vegzek valamennyi fizikai munkat. A baratnom gyonyoru.
2022. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vajon botok írják az egyszerű melós kérdéseket ? Egy éve minden nap van valami ilyen beíras - kihagytam rengeteget



De igazából mi a beíras , értelme és célja , milyen választ vár a kérdező , mikor fog leàllni? Ezeket a kérdéseket fusztràció generálja? Ha lenne nője vajon akkor is beírna?


Vagy csak egy hintàs incellel van dolgunk?


Mindenesetre ha ember írja ezeket a bejegyzéseket, szellemileg elég korlátolt lehet

2022. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Relatív kinek mi a szép vagy gyönyörű. Az tény, hogy aki top tier kategória, azaz sokak által elismert, ezrek bombázzák üzenetekkel azokból nyilván nem egy melóst választ ki, hacsak nem egy csiszolatlan gyémánt a pali, aki akár modell is lehetne. Nekem volt hasonló kaliberű nőm, de mivel túl anyagias volt ezért végül egy magas osztályú médiaszemélyiséghez lepattant az egyik koktélpartin, de jobb nélküle. Ezen túl, ha valami különlegesen szépre vágyom inkább fizetek érte, mert úgy olcsóbb, ha érted.
2022. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Fél-egy éve is voltak ilyen kérdések, hogy nem unod még? Chad áll, behalok xD
2022. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eddig szimpla melós voltál.
2022. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet.
2022. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!