Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálják az ilyen férfiak közül is, hogy borzalmasan csinos párjuk van? Nem egyszer látok utcán ilyen férfivel kézen fogva menni csinos, szép arc nőt. A pasi meg le van pukkanva, és nem úgy tűnik a csöves öltözékéből, hogy gazdag.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2019. dec. 21. 08:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Addig tukmálják magukat a nőkre, amíg az igent nem mond? Nyakára jár a nőnek, állandóan liheg utána? Vagy annyira jó belső jellemvonásaik vannak, hogy teljesen felülírják a külsőt?
2019. dec. 21. 08:30
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Én sem nézek ki a legjobban és lehet, hogy ezzel még enyhén fejeztem ki magam, de az öltözékem mindig is normális volt és ápolt voltam és jelenleg is az szokott lenni mégis volt már csinos szép barátnőm aki után sokan csorgatták a nyálukat. Közel sem minden a külső bár egy alapvető vonzódás kell, de emberek vagyunk és ritka aki tökéletesen néz ki.
2019. dec. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2019. dec. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
A nők jelentős hányadának a külső megjelenés kevésbé számít a vonzalom kialakulásában, mint például a férfiasság, magabiztosság. Őket nem az fogja meg, hogy mennyire jóképű valaki, hanem az, hogy miként viselkedik, mennyire sugároz erőt magából. Ez ösztönös vonzalom egy biztonságérzethez.
2019. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Én egyik linken sem látom, hogy olyan borzalmasan csinos barátnője lenne a fazonnak.
2019. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Közben nézem, hogy milyen bunkó témájú cikkeket olvasol, röhej. Az ilyen csávók a példaképeid, a normális, tisztességes, harmonikus, romantikus férfiak helyett? Az ilyen egyének ízlése minimálisan sem érdekel, a bunkó cikkek olvasóinak sem. Ezekre jellemző a műveletlen plázar.bancokból a feleség faragás. 34N.
2019. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kamu a kérdés.
2019. dec. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan képet linkelj már, ahol együtt vannak.

És nem hírességet.

A jó nők ritkán adják lentebb, hülyék lennének.

Többnyire hasonlóan jó pasival láthatod őket.

2019. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Napokban is volt itt egy kerdes, ahol a lany azt momdta, hogy mivel ot szep lanynak tartjak, ezert nyilvan nem fog nala alacsonyabb, kover, ragyas arcu igenytelen ferfivel osszejonni.


Szerintem ha egy lanynak helyen van az onbecsulese (vagy tul ertekeli magat) akkor nem fog nala "rosszabb" pasival kezdeni. Altalaban az emberek, ha most szamkent tekintunk magunkra ebben a felszines vilagban, a veluk egyenlo vagy nagyobbat keresik.

2019. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na igen pont ezért gazdag mert nem költ semmire sem elvan az ilyen nagyon olcsó dolgokkal megmarad a pénze!

Persze lehetnek kivételek de azert valljunk be ha csak a külső jó akkor az nem fog hosszan tartani, ha csak a belső akkor az el sem igen kezdődik...

a lényeg van egy két kivétel de a többsége pénzt fizet erte

2019. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!