Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 45 éves férfi hol tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 45 éves férfi hol tudna ismerkedni?

Figyelt kérdés

10 éve vagyok egyedül. Kicsit nagydarab vagyok 182/120 de jó ember. Azt mondják a belső fontosabb. Ennek ellenére senki nem jön össze.


Munkában életeket mentek, de csak 230 ezer nettó a fizetésem. Nem szeretnék más munkát keresni mert szeretek segíteni az embereken.


2022. máj. 21. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, a munkádból adódóan tudod, mennyire nem egészséges a túlsúly. Tehát járj el valamit mozogni oda, ahol vannak mások is, és ott a lehetőség ismerkedni.
2022. máj. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.


Betegség okozza a súlyfeleslegem. És a kezelni sem lehet. Nem egy orvos véleményét kértem ki.


Plusz 20 éve tornázok heti 3x. Menthetetlen a dolog.

2022. máj. 21. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor bocs.

Szóval egy gyógyíthatatlan betegségben szenvedsz. Ezen a vonalon indulj el, biztosan vannak csoportok, stb.,...

2022. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miitt.hu
2022. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vedd meg a Gabriel-módszer c. könyvet, az még tud segíteni!
2022. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"Azt mondják a belső fontosabb"


Jó poén volt, már pár perce röhögünk ezen itt. Kinézet számít kizárólag. Online próbálkozz hátha, bár sok esélyed nincs. Az a baj hozzád hasonló dagadt nőknél sincs túl sok esélyed. Én nagyon nyurga vagyok és ronda, viszont Tinderen és élőben is megesett párszor, hogy dagadt nőknek tetszettem. A hülyék azt hiszik az átlag súly számít :D.

2022. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármely 40 körüli nőnél próbálkoznod kell, akkor is ha van gyereke. Viszont a túlsúly nem jó.
2022. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!