Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy előnytelen külsejű, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy előnytelen külsejű, nem helyes férfi, aki kedves, intelligens, de anyagilag nincs megáldva, az hol és hogyan tudna ismerkedni kedves aranyos lányokkal?

Figyelt kérdés

Ilyen típusú nők az eseteim, ilyen nők jönnek be


[link]


[link]


Próbáltam alább adni az igényeket és meglepő módon állítólag nálam szebb lánnyal összejött már kapcsolat, de vége lett hamar, mert nem tudtam vonzódni hozzá


2018. febr. 25. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Egy cseppet provokatív a kérdésed.
2018. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. Nem tudom miért... szerintem az ízlést nem lehet befolyásolni, az hogy kihez vonzódjon egy ember? Vagy lehet? Tehetek én erről??
2018. febr. 25. 19:12
 3/9 Lazy Lover ***** válasza:
ebben a moslék országban sehogy
2018. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
#1: Szerintem ezt a kérdést nemsokára valaki befogja másolni egy másik kérdéshez, bizonyítékként, hogy az ilyen kategóriájú srácoknak is lehet szép barátnőjük :D Gyorsan valami kamu kérdést össze kellett dobni.
2018. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Ilyen barátnőm sosem volt csak átlagosan, sajnos nem is vonzódtam hozzájuk.
2018. febr. 25. 19:17
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

1. Előnytelen külső


2. Nem helyes


3. Nem gazdag


4. Az átlagos lányok nem vonzanak


Ezeket figyelembe véve a javaslatom a következő:

spórolj 2-3 hónapig, és keress egy full extrásat a rosszlányok.hu-n :DDDDDDD


Komolyra fordítva a szót pedig, kicsit kezdj el gondolkozni! Ha te leginkább a belső értékeidet tudod nyújtani, mint pozitív tulajdonság, és szeretnéd, hogy ne a külsőségek döntsenek a nők szemében, akik leállnak veled, akkor talán neked sem kellene ennyire felszínesnek lenni, hogy csak a külső dominál!


Egy teljesen átlagos lány, aki édes, cuki, kedves, pozitív személyiség, humoros, és finom illatú is megtud fogni bárkit, aki veszi a fáradtságot és megismeri közelebbről. Tudniillik a szerelem bármikor kialakulhat, és ha jönnek az érzelmek, jön ott a vonzalom is...rendesen!

2018. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

#4 Egyetértek :)

/#1/

2018. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát egy ilyen nő nem hiszem, hogy tudna vonzôdni egy előnytelen külsejű férfihoz. tudod, ahogy a vonzódást te nem tudod irányítani, ők sem.
2018. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6: "Egy teljesen átlagos lány, aki édes, cuki, kedves, pozitív személyiség, humoros, és finom illatú is megtud fogni bárkit, aki veszi a fáradtságot és megismeri közelebbről"


Én nagyon szívesen venném a bátorságot, ha ő is venné a fáradtságot, hogy a felszínes külsőség(ek) mögé lásson. ^^

Típust lávolnám jányba. ♥♥♥

2018. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!