Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha naponta egyszer válaszol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha naponta egyszer válaszol a srác (de akkor normálisan), szerintetek van valakije?

Figyelt kérdés

Ismerek egyébként ilyen embert, meg én sem válaszolok soha azonnal, szóval nem is alapvetően ezzel van a probléma. Hanem, hogy egyébként meg örökké elérhető...

Lehet, csak beképzelés, de mit csinál akkor egész nap? Az idővonalat is unalmas már görgetni egy idő után.. Ráadásul soká is fekszik, hajnali 1-2.


Az üzeneteiben egyébként nagyon aranyos meg normális, szíveket ír, stb, élőben is normális volt, amikor találkoztunk.


Szerintetek mit gondoljak?


2022. máj. 21. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Megáll az ember esze.

Naponta egyszer? Hűha! Nem ül egész nap a telefonjával a markában és lesi, hogy mikor írsz neki?


Az lenne a normális, ha max. hetente egyszer leveleznétek, pl. azt, hogy hol és mikor találkoztok, hogy személyesen beszélgessetek.


Megáll az ember esze.

2022. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát bocs, de nem valami jó a szövegértésed.. Külön írtam, hogy szinte folyton elérhető, ha meg nem, azt is mutatja, pl. elérhető 22 perce, azaz egyébként is egész nap a markában van a telefonja. :D
2022. máj. 21. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Akkor ide is bemásolom amit egyszer már írtam neked, csak nem reagáltál.


"Már nem "régen" van. Az ember a wc-re is viszi a telefont, hogy elüsse az időt, este lefekvés előtt mindenki ránéz 5 percre a telefonjára.


Ezt csak az nem látja akinek egyetlen huszonéves sincs a környezetébe, de ha az ember dolgozni eljár ahol vannak fiatalok vagy csak néha tömegközlekedik már észre lehet ezt venni.


De ezzel nincs baj, mivel ismétlem nem régen van, szerencsére. Senki üzenetére nem kell egy hetet várni pláne nem másfelet."



De ettől függetlenül napi egyszeri üzenet szerintem rendben van.

2022. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy normális, komoly kapcsolat főleg személyes találkozókra épül, illetve telefonbeszélgetésekre, intenzív kapcsolattartásra, egyebekre.Ezek alapján nem annyira érdekled, hiszen aki odavan a másikért, az keresi a társaságát. Néhány chaten odahányt mondat számomra nem kapcsolat, de kinek mi...
2022. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!