Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a különbség a "jó fiú" és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a "jó fiú" és az "incel" között?

Figyelt kérdés
Öntsünk tiszta vizet a pohárba.
2022. máj. 22. 16:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%
Semmi.
2022. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
Nők szemében mindenki jó fiú meg intelligens, aki jól néz ki. Aki ronda, az meg csak hülye erőszaktevő lehet, mert ronda.
2022. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%

A "jó fiú" többnyire friendzone-ban végzi.

Az "incel" még a friendzone-ig sem jut el... :,D

2022. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%

#3



En eljutottam sokszor :)



37F incel

2022. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Az egyikkel semmi gond, alap dolog (dedós mondjuk ez a jófiú megfogalmazás) a másik meg egy értelmi sérült fogyatékos. Nagy a szakadék
2022. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Közük sincs egymáshoz
2022. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%

"Nők szemében mindenki jó fiú meg intelligens, aki jól néz ki. Aki ronda, az meg csak hülye erőszaktevő lehet, mert ronda."


Pont fordítva.

Ha részletesen leírom, hogyan bántott egy ronda csávó, akkor tőletek kapom azt, hogy hazudok, vagy azt, hogy félreértem, vagy esetleg azt, hogy csak belebeszélem még a lélegzetvételébe is, hogy szemét, csak mert ronda. Vagy megkapom a vádat, hogy ha jóképű lenne, akkor még most is tűrném. :)

És így van egy laza mozdulattal a kukába dobva, hogy bántottak és olyan traumákat okoztak nekem, amikből évekig nem tudtam kijönni.

2022. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Jó fiú: Gondolom itt a nice guy kifejezésről van inkább szó. Ők olyan srácok, akik kedvesnek és aranyosnak mutatják és állítják be magukat, de nem azok, hanem inkább amolyan behízelgők, de pl. betegesen féltékenyek, érdekből kedvesek és nem is annyira kedves fiúk belül.


Incel: Szerintem ezt már sokszor leírták.


Megjegyezném, itt a veszekedésekben simán dobálnak mindent egymásra az emberek. Ha nem ír valaki bizonyos nőknek tetsző dolgot a nőkről, azonnal rádobják, hogy incel, függetlenül attól, hogy az e. Ha pedig valaki le meri írni, hogy a környezete kedvesnek találja, de mégsem megy neki a csajozás, akkor is egyből betolják páran a nice guy kategóriába. Szóval, erre az előítéletes oldalra nem érdemes adni ilyen téren.


#7: Szerintem mindkét felállás vicces, mert nem a kinézettől függ a bántalmazás. Az viszont extra vicces, amikor te és talán még 1 felhasználó elkezdik mindenhova ugyanazt betolni, hogy ronda sráccal voltak együtt és milyen rossz volt. Eleve azért vicces, mert egy épeszű ember sem jön össze olyannal, akit nem talál vonzónak, te pedig ezt próbálnád lenyomni mások torkán.

2022. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%

Nők szemében a középső a jófiú kategória, a slayer meg a rosszfiú akiért bárkit dobnának ;)

[link]

2022. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

"Eleve azért vicces, mert egy épeszű ember sem jön össze olyannal, akit nem talál vonzónak"


Így van, nem voltam eszemnél. Én beismerem.


"te pedig ezt próbálnád lenyomni mások torkán"


Mit is? Hogy történhet ilyen? Vagy, hogy épeszű voltam, amikor esélyt adtam olyannak, aki nem tetszett? Az utóbbit biztos nem, én mindenkit óva intek ettől.


"Szerintem mindkét felállás vicces, mert nem a kinézettől függ a bántalmazás."


Én is ezt mondom. Nem kinézettől függ. Ahogy az sem kinézettől függ, hogy ki mennyire becsüli meg a párját.

2022. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!