Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a különbség a "jó fiú" és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a "jó fiú" és az "incel" között?

Figyelt kérdés
Öntsünk tiszta vizet a pohárba.
2022. máj. 22. 16:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6%

"Így van, nem voltam eszemnél. Én beismerem."

Az illető kinézete nem változott, csak a te hozzáállásod. Elég tipikus mindkét nemnél, hogy bejön nekik valaki, vonzónak találják, aztán amikor rájönnek, hogy gyökér, akkor hirtelen rondának állítják be.

Nem, ettől nem lesz senki sem ronda.


"Mit is? Hogy történhet ilyen? Vagy, hogy épeszű voltam, amikor esélyt adtam olyannak, aki nem tetszett? Az utóbbit biztos nem, én mindenkit óva intek ettől."

Az egész példameséd, hogy a ronda srácok mennyire rosszak. Köztük is van gyökér, ahogy a jó kinézetűek között is.


Éééés már újra megjött a lepontozó brigád. A héten az egyik kérdésnél volt egy illető nő, aki előadta, hogy mindkét nem válaszait ugyanúgy lepontozzák vagy fel és nem a nemiség számít. Nos, az illető hol van szembesülni, hogy mennyire nem volt igaza? Nem lett istenítve egy erőltetett női mese és máris jött a lepontozás. A női mese meg természetesen fel lett pontozva.

2022. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%

"Az illető kinézete nem változott, csak a te hozzáállásod."


Na, erről beszélek. Jön a félremagyarázás, meghazudtolás, a másik tapasztalatának a kukába dobása.

Nem vagyok önismerettől mentes idióta, akinek fogalma sincs róla, hogy mi történt. Én voltam ott, én tudom hogy néz ki a srác, hogyan éreztem iránta, stb.

Nem, nem a hozzáállásom változott. Soha nem tetszett külsőre a srác, és már akkor is szenvedtem, amikor még normális volt az elején egy rövid ideig.

Ellenben volt olyan párom, aki jóképű, és úgy volt seggfej, őt nem látom ettől rondának, csak seggfejnek.


"Az egész példameséd, hogy a ronda srácok mennyire rosszak. Köztük is van gyökér, ahogy a jó kinézetűek között is."


Nem az a "példamesém" lényege, hogy a ronda srácok rosszak, ez kategorikusan nem igaz egyszerűen. Hanem az, amit te is mondasz. Bármilyen külsejű ember lehet gyökér.

És visszafelé is igaz: Attól, hogy nem jóképű valaki, közel sem biztos, hogy jobban megbecsüli a párját.


Szerintem tendencia szinten sincs ilyen, éppen ezért nem szeretem az olyan megszólalásokat, hogy ha valami párkapcsolati/társkeresési problémája van a nőnek, panaszkodik, hogy nem talál normálisat, akkor megkapja, hogy talán nem a jóképűek között kellene keresgélni, hanem nézzen körül a barátzónájában, adjon esélyt xy-nak, stb.

Értelemszerűen, ha nem te írod az ilyen típusú válaszokat, akkor ez a kritika nem neked szól.

2022. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Na, erről beszélek. Jön a félremagyarázás, meghazudtolás, a másik tapasztalatának a kukába dobása."

Igen, mivel ez az előtte/utána jelenség tök általános, te pedig érintettként nyilatkozol ezzel kapcsolatban. Simán igazolhatnád az igazad, ha feltöltenél egy képet a srácról. Mindjárt kiderülne, hogy valóban ronda e.


Egyébként, ezt a meghazudtolásos szöveget nyomjátok már be akkor is, amikor srácok írják le a tapasztalatikat. Valahogy akkor simán belehet őket állítani hazugnak.


"Nem vagyok önismerettől mentes idióta, akinek fogalma sincs róla, hogy mi történt."

Persze, hogy nem. Ahogy itt senki sem. Itt mindenki maximális önbizalommal betolja, hogy mekkora király, mennyire igaza van, mennyire óóóriási az önismerete. Majd olyan logikátlanságokat tolnak be, hogyha bármelyik random ismerősömnek megmutatom az itteni beszélgetéseket, akkor nem tudják eldönteni, hogy röhögjenek vagy kínosnak találják ezt.


"Szerintem tendencia szinten sincs ilyen, éppen ezért nem szeretem az olyan megszólalásokat, hogy ha valami párkapcsolati/társkeresési problémája van a nőnek, panaszkodik, hogy nem talál normálisat, akkor megkapja, hogy talán nem a jóképűek között kellene keresgélni, hanem nézzen körül a barátzónájában, adjon esélyt xy-nak, stb."

Pedig ÁLTALÁBAN tényleg ennyi a sztori. Ezt még nők is elismerik a való életben. Ez az egyetlen hely, ahol semmi tanácsot nem fogadnak el és semmi jellemző női negatív viselkedést nem ismernek el. Ezt itt csak a férfiakkal kapcsolatban tolják.


"Értelemszerűen, ha nem te írod az ilyen típusú válaszokat, akkor ez a kritika nem neked szól."

Az alapján írok, hogy milyen a válaszoló. Amikor valaki betolja, hogy sehol, senki nem elég megfelelő, pedig ő mekkora főnyeremény, akkor értelemszerűen valószínűleg a válaszolóval van gond.

2022. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

" Simán igazolhatnád az igazad, ha feltöltenél egy képet a srácról. Mindjárt kiderülne, hogy valóban ronda e."


Nem fogok kitenni róla képet, pláne, hogy ebben a formában törvénybe is ütközik, mivel nem adott rá engedélyt.

De ha írsz egy privátot, amiben leírod, hová valósi vagy, akkor küldök csak neked.


"Egyébként, ezt a meghazudtolásos szöveget nyomjátok már be akkor is, amikor srácok írják le a tapasztalatikat. Valahogy akkor simán belehet őket állítani hazugnak."


Mutass már példát, mire gondolsz.


"Itt mindenki maximális önbizalommal betolja, hogy mekkora király, mennyire igaza van, mennyire óóóriási az önismerete."


A többiek nem érdekelnek, de nekem sok munkám van az önismeretemben, sok hibát követtem el az életemben, és sok sz-aron mentem már át, amiből tudatos munkával jöttem csak ki. Ráadásul nem 20-21 éves kislány vagyok már. Szóval igen, van némi bizalmam már az önismeretemben és az emberismeretemben is.


"Ezt itt csak a férfiakkal kapcsolatban tolják."


Én nem tolom férfiakkal kapcsolatban sem, és lepontozom azokat, akik igen.

Nem ismerek el semmilyen nemre semmilyen általános "igazságot", és nem vádaskodom, és ha ezeket az általános "igazságokat" felém való személyeskedésre használja fel valaki, akkor én sem fogom tűrni csak úgy.


"Pedig ÁLTALÁBAN tényleg ennyi a sztori"


Nocsak, akkor mégis az a probléma, hogy nem olyanok között keresgélnek a nők, akik semmilyen szinten nem vonzzák őket? Akkor mégis több szerencséje lenne, ha nem jóképűeknél próbálkozna? :)

Saját tapasztalat miatt is ugrom erre, mert én is írtam ki elkeseredett kérdést annak idején, hogy nem találok normális párt. Szó nem volt arról, hogy a barátzónámban kellett volna szétnéznem, vagy nem jóképűeknél kellene próbálkozni. Arról sem, hogy akkora főnyereménynek állítottam volna be magam, és ne gondoltam volna, hogy én is hibát követek el.

Valójában semmi probléma nem volt, csak épp szerencsétlenül alakultak a dolgaim + naiv, tapasztalatlan voltam, az elkeseredésem és a társkeresési problémám ideiglenes volt. Sokszor van olyan, hogy fiatalon felfújja az ember az ilyen dolgokat, és születhetnek belőle túldramatizált rinyák.

2022. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"De ha írsz egy privátot, amiben leírod, hová valósi vagy, akkor küldök csak neked."

Pécs.


"Mutass már példát, mire gondolsz."

Bármikor, amikor egy pasi pl. azt mondja, hogy a külseje miatt nem talál párt és szerinte a nőknek a külső nagyon fontos.. Azonnal széttépik, hogy mégis hogy mondhat ilyet, ez hazugság.


"A többiek nem érdekelnek, de nekem sok munkám van az önismeretemben, sok hibát követtem el az életemben, és sok sz-aron mentem már át, amiből tudatos munkával jöttem csak ki. Ráadásul nem 20-21 éves kislány vagyok már. Szóval igen, van némi bizalmam már az önismeretemben és az emberismeretemben is."

Pont úgy, ahogy itt mindenki! :D

30 alatti vagy?


"Én nem tolom férfiakkal kapcsolatban sem, és lepontozom azokat, akik igen."

Egy nőt sem láttam még az oldalon, aki ne írná azt, hogy így pontoz. Valahogy, mégsem így jönnek ki a pontozások. Ebben mondjuk elhiszem, hogy te tényleg így csinálod.


"Nocsak, akkor mégis az a probléma, hogy nem olyanok között keresgélnek a nők, akik semmilyen szinten nem vonzzák őket? Akkor mégis több szerencséje lenne, ha nem jóképűeknél próbálkozna? :)"

Sehol sem állítottam ezt, ne csúsztass. A jóképűeknél akkor van problémájuk inkább, ha tök átlagosak. Pl. van egy 100 kiló körüli csaj ismerősöm, aki rendszeresen tinderek, csak a legjobb pasikat húzza be. Mind megdugta csak egyszer vagy kétszer és ennyi. Ez van nála több, mint egy éve. Szerinted, mit kéne neki tanácsolni?

2022. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"100 kiló körüli csaj ismerősöm... csak a legjobb pasikat húzza be. Mind megdugta csak egyszer vagy kétszer... Szerinted, mit kéne neki tanácsolni?"


Hogy fejezze be a hazudozást és térjen vissza a valóságba.

2022. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Bármikor, amikor egy pasi pl. azt mondja, hogy a külseje miatt nem talál párt és szerinte a nőknek a külső nagyon fontos.. Azonnal széttépik, hogy mégis hogy mondhat ilyet, ez hazugság."


Én nem tagadnám le sose, hogy fontos a külső.

Szerintem fontos, hogy az ember tudjon vonzódni a párjához, és ennek sajnos, vagy nem sajnos része a külső.


"30 alatti vagy?"


Nem.


" Ebben mondjuk elhiszem, hogy te tényleg így csinálod."


Köszi.


"Szerinted, mit kéne neki tanácsolni?"


Én a fogyást tanácsolnám. Minőségi étkezés + sport. Ha nem megy, akkor orvosi kivizsgálás, segítség.

Mellé pedig igényes öltözködés, frizura, ízléses smink.

Én nem tartom igazságtalannak azt, hogy az, aki minimum a testére igénytelen, az nem kell jó pasinak komoly kapcsolatra, sőt, szerintem már az gáz, hogy szexre kell, ez a férfiak részéről is igénytelenség.

2022. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Én nem tagadnám le sose, hogy fontos a külső.

Szerintem fontos, hogy az ember tudjon vonzódni a párjához, és ennek sajnos, vagy nem sajnos része a külső."


Ha ezt így egy férfi leírja, lepontozzák. Amikor nők írják, akkor általában azt írják, hogy fontos a külső, de nem az a legfontosabb, az önbizalommal a csúnya pasik is sikeresek lesznek. Ez egyszerűen nem igaz.


"Nem."

31? :D


"Köszi."

Szívesen.


"Én a fogyást tanácsolnám. Minőségi étkezés + sport. Ha nem megy, akkor orvosi kivizsgálás, segítség."

Vékony volt régen, akkor is így volt jó ideig, aztán kifogott egy normális pasit, akit elszúrt.


"Mellé pedig igényes öltözködés, frizura, ízléses smink."

Ez rendben van nála.


Pécsi a srác?

2022. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Amikor nők írják, akkor általában azt írják, hogy fontos a külső, de nem az a legfontosabb, az önbizalommal a csúnya pasik is sikeresek lesznek. Ez egyszerűen nem igaz."


Én láttam már olyan férfit, aki szerintem csúnya, de mégis folyton volt barátnője, meg sok volt körülötte a kavarás, szerelmi dráma. Fogalmam sincs, miért ácsingóztak annyian utána

Olyat is ismerek, akinek nem tetszett a nála próbálkozó srác, barátzónába tette, aztán a srác kitartóan próbálkozott, és végül összejöttek. Eredetileg azért nem tetszett neki, mert 1-2 centivel alacsonyabb nála és az arcra sem tetszett.

Mára már házasok, nemrég született gyerekük. Képpel is tudom bizonyítani ezt is.

Mindenki megtalálhatja a saját célközönségét.

Én beismerem, hogy nálam semmi esélye nem lenne már olyannak, akit nem tartok jóképűnek, akármennyi önbizalma is van, de nem gondolom azt, hogy az összes többi nő teljesen úgy működik, ahogy én.

Nem akarok tagadni semmit, csak a tapasztalataimat mondom, full őszintén.


"31? :D"


Még nem. :)


"Pécsi a srác?"


Nem.

Mindjárt küldök róla képet.


"Vékony volt régen, akkor is így volt jó ideig, aztán kifogott egy normális pasit, akit elszúrt."


Akkor legyen megint igényes, vékony/sportos, szedjen magára önismeretet, tanuljon meg normálisan randizni, keresgélni, és ha talál normálisat, akkor ne szúrja el megint.

2022. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19


"Képpel is tudom bizonyítani ezt is."

Akkor nekem jöhetne is a bizonyíték, ha megtennéd :;.

2022. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!