Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelenségét betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelenségét betegesen magyarázó férfival már randiztatok?

Figyelt kérdés

Ez a pasi már egy magasabb szintre helyezte a felelősség áthárítást, tudjátok a megszokott szöveg hogy "a gyerekkorom, a körülmények, a szüleim, a politika" stb.


Na ő már más szinten játszik:


azt mondja ő vele semmi gond nincs, mert egzisztenciálisan semmit nem tud felmutatni, hanem valójában én nézzek magamba hogy mennyire remegek a pénzért, hogy hajtom a diplomákat, és be vagyok rezelve hogy megtarthassam a munkahelyem, pitizek egy életen át a főnöknek, és hogy nem neki kell észhez térni hanem nekem!!! És hogy nézzem meg mit tett a lelkemmel a pénz!


Ilyen pszichopatával már találkoztatok???



2022. máj. 24. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha belegondolunk a modern társadalmak pénzhajszolós életmódjába, és ennek hátrányaira, tulajdonképpen igaza is van

A világot nem csak úgy lehet szemlélni ahogy te, ha nem tetszik keresel mást és kész.

Mit kell ezen fennakadni?

2022. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Én olyan társat keresnék ki nem nem szabadon felhasználható bankkártyàt lát bennem.
2022. máj. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Egyetértek a kérdéssel, de akkor a nők miért nem randiznak velem, amikor én meg felépítettem egy sikeres karriert... Miért is b@sztam el az életemből 6 évet az egésznapos munkára, ha semmivel sincs több lehetőségem bármire, mint korábban?


És akkor azt mondom, igaza van a pasinak.

2022. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Persze, van ilyen. Az önámítás legmélyebb bugyrában van.

El kell az ilyet kerülni.

Felelősségtologató, projektáló idióta.

2022. máj. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Mellesleg ha a pasi jobban nézne ki, téged sem érdekelne a magyarázata, azt gond nélkül elfogadnád és mennétek tovább "Netflixet nézni" a lakásodra, ahogy a korábbi pasijaiddal is történt.
2022. máj. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Húha. Eddig a legdurvább az volt, aki a volt főnökére kente (aki megdugta), hogy egy drogos karjaiba kergette...😂😂

Ez amit leírtál jó sztori.

Lényegében büszke arra, hogy nem vitte semmire az életben?

2022. máj. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Idióta a hapsi, te meg anyagias és felszínes lehetsz.


Egy kutya.

2022. máj. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

A leírásod nagyon egyoldalú, de az látszik, hogy külsőre és személyiségre bejövős volt neked az úriember, de a munkájával, fizetésével nem voltál kibékülve és ez gátat emelt a további ismerkedésnek.

Szintén látszik, hogy ő elégedett volt az életkörülményeivel, lehet még a munkáját is szereti és nem szeretné idegőrlő munkakörre cserélni.


Régebben hozzád hasonlóan vélekedtem. Felelősségteljes munkakör, naponta új kihívásokkal, folyamatos továbbképzések, szakmai konferenciák, letoltam a napi 10-12 órát. A munkaidő lejárta után otthon kimutatásokat készítettem, válaszoltam a levelekre, minden második szombaton üzemi próba, vasárnap kiértékeltem, hétfőn reggel meg vittem az anyagot megbeszélésre.


Ráment az egész életem, váltottam és úgy vagyok vele, mint az általad említett, szidalmazott férfi. Az előző munkahelyhez képest kevesebbet keresek, cserében nyugodtabb az életem és nincsen lelki terror sem.

Nem vagyunk egyformák, ezt mondtam is a barátnőmnek, aki adott egy ultimátumot, 4 hetet kaptam a változtatásra, vagy keres mást.

Közöltem vele, ez esetben ne várjon 4 hetet a kereséssel, azt had ne írjam le milyen reakciója volt!


(Kedves kérdező ugye nem Amélia a neved?)

2022. máj. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Alacsonyan röpködnek a pszichopatázások, miközben csak a te szempontodat ismerjük. Nem mindenki karrierista, a nyugalom sokszor többet ér minden pénznél. "pitizek egy életen át a főnöknek" - amúgy mire alapozza ezeket a kijelentéseket, amikor még alig ismer téged (feltételezem, hiszen randit írtál)? A másokra való folyamatos ráfogást pedig zsigerileg nem szeretem, főleg egy felnőtt ember, legyen már képes a saját kezébe venni a sorsát.
2022. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem mindenki tehet erről. egy diplomás, államnak dolgozó ápoló, tanár, köztisztviselő, szociális munkás nem lesz megbecsülve.
2022. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!