Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhet irántam valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet irántam valamit vagy én magyarázom be a dolgokat?

Figyelt kérdés

8 éve ismerjük egymást, nagyon jóban vagyunk. Nincs olyan téma, amiről ne tudnánk beszélgetni, nagyjából mindent tudunk egymás magánéletéről. Gyakori, hogy egy-egy nehéz helyzetben egymásban tartjuk a lelket, ha úgy adódik, késő éjszakákig beszélünk telefonon. Sok időt töltünk egymással és egymásnál is.


Pár hete Facebook-on beszélgettem egy sráccal. Megkérdezte, kivel írogatok és kérte, hogy mutassam meg a fotóját. Megmutattam, majd a srác egyik mondatát felolvastam neki, mire ennyit mondott “ekkora műmájert!!”, de látszott rajta, hogy zavarja.


Az utóbbi időben azt vettem észre rajta, hogy próbál minél közelebb lenni hozzám (szó szerint). Sokkal mosolygósabb, ha találkozunk és közelebb ül le mellém, nem tart akkora távolságot, mint eddig. Túl sokszor néz a szemembe és minta többet is nézne, mint korábban.


Rákérdezni nem akarok és nyomulni sem, mert mi van, ha félreértem? Sajnálnám ha egy “benézés” miatt menne tönkre a barátságunk, mert nagyon fontos számomra!


(Én vagyok a nő)


2020. szept. 8. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

8 éve ismer... ha akarna már rég rádhajtott volna, beképzeled....

Ha azt a srácot megmutatod nekem lehet én is azt mondtam volna, hogy műmájer, pedig nő vagyok.

2020. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hellmano ***** válasza:
29%
Hamar kiderítheted, hogy érez e irántad valamit. Dobj be ilyen témákat, hogy pl. ma láttam egy srácot annyira szemeztünk, eszméletlen jól nézett ki stb. és figyeld a reakcióját vagy hozzászólását. Ha hasonlókat nyilatkozik és látni rajta, hogy nem tetszik neki, akkor tuti érez irántad. Ha semlegesnek veszi, akkor legalább nem rontottad el a rákérdezéseddel a barátságotokat, ahogy te írod. Mert, ha érez irántad, akkor nem lesz semleges ilyen történet neki az tuti.
2020. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
8 év alatt szerintem is rég lépett volna már.
2020. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen felszedhetett volna már, ha akar. Vagy nagyon béna, vagy te csak barát vagy neki.
2020. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki akar valamit, annak nem nyolc év után jut eszébe lépni. Kicsit magányos vagy,ezért keresed a jeleket.
2020. szept. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!