Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Kivel járnátok inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Kivel járnátok inkább?

Figyelt kérdés

#Orbán Viktor #Gyurcsány Ferenc #pszichopata #incel #Alexander Picsuskin #Szűz férfi = sorozatgyilkos
2022. máj. 25. 20:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Oh pedig én téged választottalak volna, így viszont kénytelen voltam a gyakoris incelt választani. Szegény körúti robbantót sajnálom, ő az egyetlen, akit senki sem választana :( Biztos belefájdulna a szíve, ha látná. Lányok, valaki sajnálja már meg és nyomjon rá egyet.

Gyurcsány Ferenc viszont biztosan repesne a boldogságtól, ha megtudná, milyen népszerű itt a gyakoris nők körében és milyen kedveseket írnak róla.

2022. máj. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

#10:


De hát beleírtad a “gyakoris incel”-ként, nem?


/Lázár János hol van a listáról?

2022. máj. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

#12

"De hát beleírtad a “gyakoris incel”-ként"


Épp ezt akartam írni.

És erre céloztam a "helyes válaszként"....

2022. máj. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
54%
Ezek közül a hokimaszkos, ez egyértelmű. Ő legalább fiktív... :))
2022. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Azért nem sorolom magam incelnek, mert ezen az oldalon a kövér pattanásos mamahoteles állatkínzó-iskolarobbantó gyakorin nők ellen gyűlölködő férfiakat nevezik inceleknek.

Mivel én egyik sem vagyok, így gyakoris értelemben véve nem vagyok incel.

Egyszerűen csak nagyon nehezen megy az isnerkedés (mondjuk lehetőségem sincs szinte soha szingli nőkkel találkozni) de nem gyűlölködök senki ellen sem.


Ez kicsit olyan mint az 'antiszemita' szó. A szó eredeti jelentése anti-szémita, tehát szémitákat gyűlölő. Mivel az amhara etiópok, arabok, nabateusok is szémiták így egy arabgyűlölő hitgyülist is ugyanúgy nevezhetünk antiszemitának. De a gyakorlatban a szó kizárólag a zsidóellenességre korlátozódik.

Ahogyan az incel szó eredeti jelentése is INvoluntary CELibate, tehát bárki akinek saját akarata ellenére nincs lehetősége szexelni másokkal. De mint írtam ma már az incel csak a gyakorin nőket gyűlölő férfiakra korlátozódik. És mivel én sosem gyűlöltem a nőket, így a szó gyakorikérdésekes értelmében véve nem vagyok incel, csak szimplán egyedülálló férfi.

2022. máj. 26. 11:22
 16/28 anonim ***** válasza:
85%

Tök értelmesnek tűnsz. Itt meg a legtöbben mindenkire ráhúzzák az incel jelzőt, akik nem nyalják a nők seggét és nem asszisztálnak a kettős mércéhez, szóval emiatt ne aggódj.

Én nő vagyok, de kérem a lepontozást, mert le merészeltem ezt írni, köszi.

2022. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
54%
ennyire kelendő gyurcsány? Úgy látszik tényleg semmi nem számít ha magas vagy
2022. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
94%

"Tök értelmesnek tűnsz. Itt meg a legtöbben mindenkire ráhúzzák az incel jelzőt, akik nem nyalják a nők seggét és nem asszisztálnak a kettős mércéhez, szóval emiatt ne aggódj.


Én nő vagyok, de kérem a lepontozást, mert le merészeltem ezt írni, köszi."

Ha ez igaz, át kell értékelnem az "itteni nők" megítélését

2022. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
53%

#17:


Neked ezt sikerült leszűrnöd belőle, hogy miért rá tették a legtöbb voksot mondjuk Hitler helyett…?

2022. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%
#18 nem kell, hidd el, elnyomott kisebbség vagyok itt :) Csodálkozom a 100%-on, nagyon pirosak szoktak lenni a válaszaim a hasonló témákban, illetve nem kevésszer kaptam már meg más nőktől azt is, hogy férfi vagyok :) Hisz aki nem nyalja a seggüket, az csak egy nőgyűlölő férfi lehet.
2022. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!