Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, milyen profilokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen profilokat húztok tinderen jobbra? Mit akartok látni?

Figyelt kérdés

Mit akartok ott látni, ami alapján jobbra húzzátok?


Milyen képeket? Milyen leírást?


2022. máj. 25. 23:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7. Sajnálatos hogy ennyi esik le neked abból, akik ott ismerkednek


8. Te sem lehetsz egy Brad Pitt, plusz felszínes vagy és bunkó:)

2022. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11: nem vagyok, de azért nem használok Tindert. Minek? Azt azért vegyük már észre, hogy a (jó) csajok nagy részét még mindig nem érdekli az informatika és nem fog magáról infókat kiadni csak úgy. Ok, állandóan nyomkodják a telefonjukat, de az akkor sem így megy.
2022. jún. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor miért is szólsz le másokat? Milyen jogon? Lol!


"Ha ennyire befásult Incel vagy, vegyél négy RGB RAM-ot és csodáld egész nap, hogy milyen szép. 🫣"


Akkor sem lenne jogod leszólni más nőket - főleg nem kiló/esetleges genetikai adottság miatt- ha te lennél Jean Claude Van Damme.

Biztos vagyok benne, hogy ilyen hozzáállással nem vagy a nők kedvence...

2022. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Ha szingli lennék, biztos ezekkel jobbra húznék valakit;


Profil:

- Alapadatok: magasság, stb - Én eléggé alacsony vagyok, azért ezt mindenképp megnézem 🥹😂


- Kor, iskolai végzettség


- Hobbik: Ha van közös hobbi, az szuper - gaming, animék, sorozatok, esetleg sportolás


- Egy szuper, vicces bemutatkozás, ami mindenképp felkelti az ember figyelmét, esetleg nevetek is rajta, mert humoros de közben fenntartja az érdeklődést, kíváncsivá teszi az embert


Képek:

- Arckép

- Napszemüveg nélküli kép

- Esetleg kép ahol a hobbijával foglalkozik

- Képek kiskedvencekkel, ez mindig nyerő



Szerintem röviden ennyi 🤗

2022. jún. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!