Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Chadpill nincs, csak hairpill...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chadpill nincs, csak hairpill meg heigthpill?

Figyelt kérdés

Amit észrevettem, hogy akinek teljes, dús sötét színű hajad van fodrásznál megcsinálva + mellé 190cm+ a magassága, nem jelent gondott neki a csajozás, ha az arcán nincs valóban komoly hiba.


Még akkor sem, ha egyébként az arcán nincsenek meg se az arányok, se a lapátáll, se a vadász szem, azaz nem incel nyelven egérfejű, vagy lófejű.


Ezzel szemben az utcán rendszeresen látok klasszikus Chadeket viszonylag jónak mondható testtel 185cm alatt csúnya nőkkel (vagy egyedül). Jogos lehet az elméletem?



2022. máj. 26. 10:28
A kérdező szavazást indított:
Igen. 80% haj és magasság, 20% kinézet. Nyilván persze kövér ne legyen a srác.
Nem, az összes változó ugyanannyira számít.
A személyiség a döntő. Az alapján pasiznak a nők a való életben, a Tinder meg nem valódi.
8 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nemtom, az én kopasz ismerőseimnek sincs semmi gondja a nőkkel. Annyi a nagy titok, hogy nem internetes fórumokon hergelik egymást az anyu pincéjében kitalált ideológiájukkal, hanem a való életben járnak, hús-vér emberekkel beszélgetnek, van személyiségük, barátaik, érdeklődésük, stb.
2022. máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már srácokat kifejezetten csúnya arccal de magasak voltak 190cm és a felett ők nagyon népszerűek a nők körében még így is. Ha kis dugó magasságuk, lenne mindenki ghostolná őket
2022. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én klasszikus Chadet tehát lapátáll, vadászszem én csak netes képeken láttam, pedig sokat vagyok emberek között...
2022. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 amúgy ezeket a kifejezéseket valaki élőben is kiejtette valaha a száján? Nagyon nehéz elképzelni, hogy valaki komoly arccal kimondja, hogy lapátáll.
2022. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3: Az igazi tökéletes Chad ritka, a való életben a Chadek inkább csak jól közelítik ezt a kinézetet.
2022. máj. 26. 10:51
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
4 Miért ne? Én naponta használom ezeket pl. Gigachad, gymcel, looksmaxxing, geomaxxing stb. Nem kell régimódinak lenni és megijedni a modern kifejezésektől.
2022. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez most kicsit bonyolult lekérdezés nekem.
2022. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Nemtom, az én kopasz ismerőseimnek sincs semmi gondja a nőkkel."


Jó nekik, de a nőknek sincs gondjuk velük, mivel egyik sem érdekli őket 99% eséllyel :D

2022. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

4: Én élőben nem használom. Már csak azért se mert gyébként nekem az állkapcsom nagyobb, mint sok modellnek, mégis incel vagyok.


Tehát nyilván ez nem számít annyira.

2022. máj. 26. 13:49
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyszer egy képen összemértem magam egy olyan csávóval, aki sikeres plasztikai sebészet útján nagyobbította meg az állkapcsát. Pont ugyanolyan volt így, mint az enyém(az incelé) természetes úton.
2022. máj. 26. 13:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!