Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire kell komolyan venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell komolyan venni az online társkeresést? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdtem használni a Bumble-t, mert nem tudtam aludni. Nem néztem utána, hogyan kell használni, nem tudtam, hogy van like limit és hogy nem lehet megnézni, kinek tetszem... már 100+ ember jelezte, hogy tetszem, de nem nézhetem meg, hogy ki az, csak ha fizetek. Eddig 3 matchem volt, vagy hát 2 match, és egy srác reggel kommentelt egy jót, és a srác nekem is nagyon szimpi volt így profil alapján, és végül kora délután válaszoltam, de lassan 10 órája nem jött rá válasz... kicsit rosszul érzem magam, mert tényleg ő volt az első olyan a leírások és képek alapján, aki igazán tetszett.

Kicsit így rájöttem, hogy talán jobb lenne, ha egyáltalán nem venném komolyan a dolgokat, aztán majd lesz valami? Ti hogy használjátok ezeket a platformokat?


20/l



máj. 9. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ki ahogy gondolja. Én komolyan vettem, és a férjem is. Netes tàrskeresőn ismerkedtünk meg:). Igaz, ez nem mostanában volt. Az új, mai platformokat mi már nem ismerjük.
máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Húha. Lesznek itt még szívfájdalmak. Majd tapasztalati úton meglátod. Azért mert valaki köszönt neked, vagy pár órát beszéltetek még ne éld bele magad semmibe. Nem azért lesz figyelmes, és nem azért akar majd komoly kapcsolatot, mert neked nagyon tetszik. Tudd, hogy te mit akarsz, az fontos. Értsd, tartsd szem előtt, hogy nincs ráhatásod és a te korodbeliek között nagyon sokat, és később is, manapság nem akarnak elköteleződni, nem keresnek komoly dolgot, egoisták.

Lehet hogy neked valaki nagyon tetszik, de érzelmileg elérhetetlen... Gyakori, hogy az emberek egyszer csak nem írnak. Ez van. Szűrni kell, olyan emberrel beszélni, aki szimpi és aktívan keres, a többit tanuld meg elengedni, mert amúgy sok rossz tapasztalatod lesz, ez ilyen. Kérdés, neked ez elfogadható út e vagy nem passzol hozzád a társkereső appok világa..

máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*sokan
máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Én nem voltam fent sokáig társkeresőkön, hamar megcsömörlöttem, de akik hosszú időn át bírják, azt mondják, a kitartás a kulcs. Ha nem sikerült a tizedik emberrel sem a randi, majd a negyvenedikkel fog (szó szerint), mert a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb a kitartásnak lesz eredménye. Én úgy nyolc emberrel találkoztam társkeresőről, volt, aki aztán hónapokig zaklatott, belefutottam tipikus clichékbe, egyik sem alakult jól, és nem éreztem azt, hogy megérné. Minden elismerésem annak, aki ezt hosszú távon bírja. A való élet biztosabb, de hát egyre több ember preferálja online az ismerkedést, így már élőben sem egyszerű.


20/N

máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Akkor vedd komolyan, ha mar alakul valami. En nehezen razom le az online ismerkedeses mikro kudarcokat. Az lenne az igazi, ha nagyon lazan lehetne ezt venni. De mostanaban nekem mar az is nagyszo ha latok valakit, aki megtetszik. Utana meg jon a hidegzuhany....dugni akar csak, nem ir vissza, nem tul erdeklodo, stb.

Nehez a sajat erdeklodesemet is mar fenntartani.

máj. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én férfiként 2016 óta használtam folyamatosan netes társkereső alkalmazásokat és totálisan kiégtem belőle. Nem jött össze párkapcsolat, hiába volt a sok erőfeszítés.


Tinder, Bumble, Badoo, Facebook Társkereső, Elittárs, Párom.hu, Randivonal: ezeket mind próbáltam már, sőt, még kevésbé nevesebbeket is, persze nem egyszerre. Totál átlagos külsővel nagyon ritkán jött csak össze randi. Rengeteg a ghosting, vagyis az, hogy szó nélkül eltűnik egy csaj, nem ír többet. Azok a randik, amelyeken nekem szimpatikus volt a lány (konkrétabban: felnőtt nő), mindegyik úgy érezte, hogy nem én vagyok számára az igazi.


Számomra csak önbizalomrombolásra volt jó a netes társkeresés. Pár hónapja úgy döntöttem, hogy végleg törlöm az összeset. Megpróbálom valahogy élőben bevonzani a szerelmet.


Én mindenképp csak azt tudom tanácsolni, hogy ne stresszelj rá az egészre és a netes társkeresés mellett ismerkedj élőben is.

máj. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit sem "kell". Nem házi feladatot csinálsz.
máj. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én csak szex kapcsolatra kerestem férfit, két nap múlva már találkoztunk is, azóta is kapcsolatban vagyunk. Majdnem minden nap írunk egymásnak, amikor pedig mindketten ráérünk, összejárunk erotikázni. De ez csak szex kapcsolat. Ha komolyat keresnék, akkor fogalmam sincs mennyi sikerrel járnék.
máj. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!