Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknál sikertelen nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál sikertelen nők! Járnátok nőknél sikertelen férfival?

Figyelt kérdés
2022. máj. 26. 11:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Férfiaknál sikertelen nőt így értem: nagyon-nagyon nehéz társat találnia komoly kapcsolatra.
2022. máj. 26. 12:01
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Tehát túlsúlyos..
2022. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Én jártam volna ilyen pasival, de ő nem akarta. Így később összejöttem egy talpraesett férfivel, aki már házasságban is élt. Vele tök jól megvagyunk. A béna az meg béna marad. Tálcán volt kínálva neki a pina. Nem kellett, hát így járt.
2022. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 harebell ***** válasza:
100%
A sikertelenség önmagában semmit nem jelent számomra, az oka nem mindegy.
2022. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

A férfiaknál sikertelen nők (itt azt értem, hogy nem talál TARTÓS kapcsolatot, házasságot) TIPIKUSAN magasan képzett, diplomás, jól kereső, jó körülmények között élő városi nők.


A nőknél sikertelen férfiak TIPIKUSAN alacsonyan képzett, iskolázatlan, bizonytalan munkahelyen dolgozó vagy munkanélküli, rossz anyagi és családi körülmények között élő, vidéki férfiak.


A tipikus alatt azt értem, hogy a legnagyobb számban ebben a populációban vannak.


Szerinted mekkora az esély, hogy összejönnek?

2022. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
5 Forrás? Ez így olyan mintha valami elkeseredett feminista írta volna részegen őrjöngve.
2022. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
A szavazásból is kiderül, hogy átlag alatti Tank Arankáknak is Csenning Tatum a minimum.
2022. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

A sikertelen férfit pedig hogy érted? Sokaknál már az is sikertelen, ha van egy olyan állása, amiből kényelmesen meg tud élni, de nem keres kiemelkedően jól, valamint nincs is nagyon magas pozícióban. Számomra az ilyen ember nem sikertelen, sőt, ilyenkor van meg a megfelelő egyensúly szerintem a munka és a magánélet között.


Viszont ha úgy érted a sikertelent, hogy még akkor sem tud élni a helyzettel, ha a szinte a szájába tolják a jobbnál jobb lehetőségeket, és inkább siránkozik, akkor kösz, de nem. Ilyenben már volt részem. Az apja fizette neki az egyetemet, és annak ellenére, hogy lusta volt (sajnos beleláttam az életébe, és tudtam, hogy minimálisan sem készül a vizsgákra), kapott gyakornoki helyet. Persze ott sem igyekezett feljebb lépni, a pénzt is elszórta. A kapcsolatunkban sem volt túl sok előrelépés, így bármennyire is vele képzeltem el az életemet, végül elengedtem. (Mondjuk hozzá kell tennem, hogy ebben nagy szerepet játszott az is, hogy gyakran ordibált, hisztizett, és nem értette a "nem" szót.) Na, nekem ez a sikertelen fogalma, és ilyen még egyszer nem kellene.

2022. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

5-ös, a KSH adatai alapján pedig így van, beleértve a 2016-os mikrocenzus eredményeit. Amíg a tipikus szingli nő városi és felsőfokú végzettséggel, diplomával rendelkezik, addig a tipikus szingli férfiak többsége kistelepülésen lakik, illetve alacsonyabb iskolázottsági és gazdasági mutatókkal bír.


Ajánlom figyelmedbe dr. Rövid Irén vonatkozó kutatásait: [link] és [link]

2022. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%

#9


Nem olvastam el, az biztos, hogy én sajna akkor a kivétel leszek a férfiak táborából (még ezt se tudom rendesen csinálni...). Szerintem nem kockáztatok sokat, ha azt mondom minimum a top 5-ben benne vagyok fizetés és pozíció tekintetében, legalábbis a "Felnőtt párkapcsolatok" szekcióban minimum. Pesten lakom, egyetemet végeztem, beszélek 3 nyelven folyékonyan (oké 2.5, harmadikat még lehet csiszolni).


Viszont a lényeg, nem olvastam el ezeket, viszont erős a gyanús a statisztika nem veszi figyelembe, hogy ezek az "egyedülálló" nők igazából minden héten szét vannak kúгva rendesen. Az én szótáramban ők nem egyedülállók, mert folyamatosan van nekik valaki, akár több is egyszerre. Lány ismerőseim között is van még ilyen simán, pedig már 40-hez közeledünk. Jogászok, közgazdászok..., szépek és élvezik az életet. Hol itt a gond.

2022. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!