Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Biztos jó ötlet az online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos jó ötlet az online sikertelen férfiaknak az életben történő csajozást javasolni?

Figyelt kérdés

Én a saját életemben azt látom, hogy először minden férfi az életben próbálkozik. Építik a szociális hálójukat, közös programokra mennek és bepróbálkoznak a lányoknál. Ha ez nem sikerül, akkor fordulnak az éjszakai élet és a különböző bulik/koncertek felé.


Az online társkeresőre a többség csak akkor merészkedik fel, amikor ezzel a kettővel már kudarcot vallottak és kétségbeesésükben nem látnak más lehetőséget.


Amikor az online se sikerül, biztos jó lehetőség visszaküldeni őket oda, ahonnan jöttek eredetileg?



2021. nov. 16. 20:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%
Nekem már voltak barátnőim, eddig az összes csalódás volt úgyhogy inkább elmegyek kamionozni, jó lesz nekem a kamionomban, nyugodtan, egyedül. Az ágy is kényelmes hátul, és a fizetésem is elég jó lesz.
2021. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
További probléma, hogy az az ÉLET -nek nevezett hely lehetőségekben fokozatosan szűkül, ahogy az ember egyre idősebb lesz. Az általános iskolában több lehetőség van, mint a gimnáziumban, a gimnáziumban pedig szintén több van, mint az egyetemen, ahol ismerkedés szempontjából az alapszak szintén jobb, mint a mester, vagy a doktori. A munkahely meg a legrosszabb, hacsak nem megy a férfi olyan munkahelyre például pincérnek meg bártendernek, ahol viszont a nevetséges fizetés mellé jönnek a lezárások és az amazonifikáció is.
2021. nov. 16. 20:22
 3/29 A kérdező kommentje:
1: A kamion meg aztán tényleg rossz hely ismerkedésre..Nem véletlen, hogy hiány van belőlük. Ugye ők nem tudnak csajozni az életben, így kiesnek előbb -utóbb a munkaerőpiacról is.
2021. nov. 16. 20:23
 4/29 anonim ***** válasza:
53%
Minden fronton nyomatni kell. Online is és a valóságban is.
2021. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
50%
Nekem azért lesz tökéletes ha végre elkezdek kamionozni, mert nem is akarok ismerkedni.
2021. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
34%

"...2/3 A kérdező kommentje:

További probléma, hogy az az ÉLET -nek nevezett hely lehetőségekben fokozatosan szűkül, ahogy az ember egyre idősebb lesz. ..."


FAXT öcsém!


Ha van melód, és pénzed, akkor már van miből elhívni a lányt szórakozni, vacsorázni,...

Akkor már tudsz venni normális ruhát.


És NEM, havi 600+ -os fizuról beszélek, hanem arról, hogy ne idióta pólókat vegyél, hanem inget! Ne tarajos hajat viselj! Ne sportcipőt hord utcára!

2021. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
4: A gatling gun hozzáállással csak a nők elvárásait növeled tovább. Én legalábbis így érzem.
2021. nov. 16. 20:28
 8/29 A kérdező kommentje:
6: A szüleim ezeket meg tudták nekem venni a középiskola alatt is. De én egy bohócnak nézek ki ezekben a frizurát leszámítva. A frizurával viszont megvan a férfiak saját problémája 30 felé közeledve..
2021. nov. 16. 20:29
 9/29 anonim ***** válasza:
32%

8.-ra.


Bohócnak??? Egy ilyen szettben pl: [link]

2021. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
64%

6# Kulturáltan felvilágosítanálak, hogy a sportcipő és a póló is sokkal egészségesebb és kényelmesebb is mindennapi viseletre.

Ha pedig olyan inget akarsz ami kényelmes, és nem leszel büdös, az igen drága tud lenni.

Az élet nem arról szól hogy ünneplőben járjunk dolgozni. Ez nem az 1900-as évek eleje.

2021. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!