Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi nettó 1 millios fizu már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi nettó 1 millios fizu már az szint ahol egy atlag nő mar barmilyen pasival kavarna ha nem tul deffektes a pasi?

Figyelt kérdés

Tehat az itteni valaszokbol kiindulva azt az alatt h nem tul deffektes

Normalis szajhigeniaja van szep tiszta fogok es büdös lehelet

Az arca tiszta, pattanasmentes

A viselkedese ok:nem nezi le a noket stb...

A teste:nem dagadt

Es alapvetoen apolt higenikus ferfi

Es meg sorolhatnam...


2022. máj. 26. 14:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
A szerelem nem a havi fizetésedtől függ.
2022. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Nettó 1M nem OLYAN sok.
2022. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

"nem nezi le a noket"


Kicsit magasabbra tehetnéd a lécet, még átlimbózni sem tudom...

2022. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a szöveget fájt végigolvasni, és nem csak a tartalma miatt, hanem a helyesírás miatt is (pedig távol áll tőlem, hogy emiatt valakit megszólok).

A kérdésre is válaszolva: szerintem a havi 1M is kevés ahhoz, hogy egy nő két mondatnál többet elolvasson ebből az egészből.

2022. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Én többet keresek nettó és tényként tudom neked mondani, hogy semmire se megyek vele párkapcsolat vonatkozásában. Leírásod rám is bőven illik, annyi korrekcióval, hogy nekem *nem* büdös a lehelletem se :D. Egyik hobby-m miatt évente egész komplex orvosi vizsgálaton kell átesnem, beletartozik fogorvos is, bár oda félévente járok saját hatáskörben amúgy is...
2022. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

#5

Mi az a hobbi? 😱


Netto 1M már jo fizetesnek mondható, (en nőként a felét keresem, de lesz ez jobb is majd) viszont, nincs az a pénzmennyiseg, amiért eltűrném valakinek a képét, ha nem szimpatikus

2022. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
Ismerek 1-2 ilyen férfit. Már nettó 800.000-nál is leáll velük a nők többsége. Azért elég nyomós érv a rengeteg utazás, ruhák, kocsival furikázás és egyebek.
2022. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Felvetodik a kerdes hogy mibol elsz ha a betto 1 millad a nore szanod.
2022. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

#8

Netto 800 ból nem lesz temerdek ruha, rengeteg utazás....

2022. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Én már házas vagyok, így nem ismerkedik velem senki, de kerestem már nettó 800-at, amikor az még jobb pénz volt.


Szerintem a nettó 1 M az nem annyira rengeteg pénz, ha a kérdező a "szomszédlány" kinézetű insta csajokat érti az átlag alatt, akkor az azért nem fog összejönni, de ha amikor én anno egyedül voltam, és nettó 800-at kerestem, akkor jöttek a picivel átlag feletti, de rosszabbul élő csajok, akik 30 környékén már házasodni akartak. Nem kaphattam volna meg MINDEN ilyet, de volt jópár.

2022. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!