Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw passat b5.5 láttam business...

Vw passat b5.5 láttam business feliratot. Tudom hogy három felszereltségi szint van mint az 5ösnél, tudom h bármelyik felszereltséghez bármilyen extra rendelhető. A business mit tartalmaz?

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jól tudod, hogy bármelyik felszereltséghez bármilyen extra rendelhető. Business felszereltség szinte bármelyik márkánál van, jellemző cégautós extracsomagot jelent, de márkánként eltérhet. Általában alap kényelmi dolgok, fűthető tükör, esőszenzor, usb, aux csatlakozás, néha alap navi Európa térképpel, esetleg könnyűfém felni. Szóval olyan dolgok, amiket nagyrészt amúgy is megrendelnének extraként a cégek az autóikba. Sokszor észrevehetetlen extrák ezek.
2018. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pl trendline-hoz is rendelhető automata váltó vagy 4motion vagy fűthető ülés stb tehát szerintem nem tévedek.A business csomaggal kapcsolatban kicsit más dolgokat hallottam de lehet h neked van igazad
2018. febr. 5. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Bőr, napfénytető, faberakás, navi... csak hogy 1-2dolgot említsek ami nem volt egy b5,5 trendline-ba.
2018. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni egy márkakereskedésben, és elmondják. De nem tudsz minden felszereltségi szinthez bármit kérni. Például egy alap felszereltséghez sokszor nem lehet kérni full bőrt, vagy hasonló. Nem nagy dolgok, de nem lehet mindennel mindent kombinálni.
2018. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat,de még mindig nem teljesen világos hogy mit is takar a business csomag(melyik felszereltségi szinthez kérhető vagy bármelyikhez,és miket is tartalmaz pontosan vagy az is változó?
2018. febr. 5. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan én sem tudom. Amit megfigyeltem, hogy amelyik business, abban mindben van telefontartó, kihangosítóval. Bár ez mára elavult, hiszen senki nem járkál már monokróm kijelzős nokiával.
2018. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Trendline-hoz rendelhető volt egy-két komolyabb extra, de például a belsejét nem tudtad olyanra csinálni, mint egy Highline-os Passatnak, mert vannak dolgok amiket nem lehet rendelni a Trendline-hoz. És csak úgy mondom, hogy a Highline-ban sokkal jobb minőségű cuccok vannak a beltérben, és több a szigetelés is.
2018. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!