Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha Tinderen egy férfi félmezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinderen egy férfi félmeztelen képet rak ki az ellenszenvet kelthet sok nőben?

Figyelt kérdés
Tegyük még hozzá hogy kidolgozott testű férfi.
2022. máj. 27. 11:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván lesz olyan, akinél ez ellenszenv, de lesz olyan (és valószínűleg ők lesznek többségben), akik pont egy ilyen kép miatt húzzák jobbra a férfit.


Mindenkinek nem lehet megfelelni, de egy kidolgozott test vonzó, pozitív tulajdonságok táraulnak hozzá. Akkor pedigérdemes megmutatni.

2022. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
bennem mindig is azt keltett ha egy társkeresőn a félmeztelen testüket mutogatták.. jobban szeretem ha megmarad a rejtélyesség és kíváncsivá tesz, hogy mi van a póló alatt nem pedig az arcomba nyomják.. de már nem járok társkeresőre szóval elengedtem az egészet
2022. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyből balra húzom , ha jól néz ki ha nem
2022. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy csak szexet keres. Ez után az is egyértelmű, hogy az húzza jobbra, aki szintén csak szexet keres.
2022. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Olyan képet kell feltenni, amilyen nőket be akarsz vonzani. Ha fitneszes csajok az ideál, akkor a félmeztelen edzőtermes képpel nem lehet mellényúlni.
2022. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Rejtélyesség?


Az egyik Tinderes randi partnerem képeken nagyon vékonynak nézett ki, és élőben ruhában is. A smink segítségével még az arca is kevésbé volt kerek.


Aztán el kellett jutni az 5. randiig hogy kiderüljön hogy ruha nélkül egyáltalán nem vékony sőt! Sok időt megspórolhattunk volna ha nincs rejtélyesség...

2022. máj. 27. 11:40
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én fellengzősnek nagyképűnek gondolom ,a játssza az eszét. És úgy gondolja, hogy úú így majd tapadnak rá a nők, valahol szánalmas és vicces. :)


sok férfi van akinek kidolgozott teste van, és kb. olyan mintha ezen kívül mást nem is tudna nyújtani.

2022. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Tudom, hogy nőknek szól a kérdés, de szerintem ugyanúgy vannak vele, mint mi férfiak a fehérneműs képekkel (csinos csajok esetén):


Én például azokat balra húzom, mert rögtön az ugrik be, hogy k..va (vagy szó szerint vagy pedig aranyásó) illetve közönséges.

Fordított nemeknél (vagyis félmeztelenül pózoló hapsi) ez a "csak szexet akar" megfelelője.


Természetesen, hapsiból és nőből (habár belőlük kevesebb) is van olyan, aki csak egy jót akar b...ni, szóval találkozhat a kereslet a kínálattal, de többség számára ez inkább red flag.


34F

2022. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Bennem ellenszenvet szokott kelteni, en nem szoktam jobbra huzni. Max ha ilyen nyaralason keszult pl fotozkodunk a palmafaval. De ha direkt beall a tukor ele es ledobja a felsojet, az nagyon nem szimpatikus.

24/N

2022. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem társkeresőzöm, de amúgy igen, egyértelműen kizárnám az illetőt, mert azt gondolnám, hogy egy idióta.
2022. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!