Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magasnak és izmosnak lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasnak és izmosnak lenni tényleg ekkora előny a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Láttam egy 190 fölötti izmos 35 körüli férfit egy 25 körüli szilikon mellű fullos cicababával akiről mindenki azt hinné hogy csak kőgazdag férfiaknak ad csak esélyt,


erre meg a srácnak egy ilyen 15 év körüli ütött kopott Golfja van és a munkaszállóba mentek be ahol az ukrán építőmunkások laknak főleg meg bölcsész diákok...


2022. máj. 27. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Magasnak kell lenni, az izom nem számít annyira. A magasság a torta, az izom meg a tejszínhab rajta.


"egy 25 körüli szilikon mellű fullos cicababával":


Azaz átlagos kinézetű proli nővel. A jó nők nem ilyenek.

2022. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

[link]


Itt van egy Stacy. (blackpilled incel vagyok, így az ő nyelvezetüket használom)

2022. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Értem, hogy provokálsz, de az ukrán építőmunkásoknál bőven túlmentél a határon!
2022. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Önmagában már csak a magasság figyelemfelkeltő.
2022. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Én jóképű vagyok és magas, igaz nem vagyok izmos hanem vékonyabb. Igen, sok szép nő így is érdeklődik irántam, hogy nem vagyok gazdag. Főleg diplomás vagy egyetemista fiatal helyes csajok. (Én is még 28 vagyok, kb. 20-27 évesekkel ismerkedem.) Nem minden nő akar milliárdost a párjának, sokuk "megelégszik" egy normálisabb, jóképű, okésan kereső párral is.
2022. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Számít sokat, meg a deltavonal is, mert sütheti a magasságát, ha sörösüveg vállai vannak, az kb olyan mint a scooby doo...
2022. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#2 Ez mi a *asz volt? :'D
2022. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#2


"I'm Zsófi. I used to be a barista and brew coffee on a daily basis until I discovered how cool coding is"



Lyaly, micsoda Szteszi, pfffff....



#6


Igen, nekem olyan vallam van. Rohadtul "tetszik" is a noknek :)



37F incel

2022. máj. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Állandóan ezzel a magassággal jöttök, unalmas már.


Én 190 cm magas vagyok, sportos izmosabb alkat. DE! K**rvára nem vagyok jóképű és így nem is tetszem senkinek. Sajnos az egész fejemet jó lenne lecserélni akkor lenne több esélyem de nem lehet.


Így buktam.


Bárkinek odaadnék 5-8 cm-et csak jóképű lehessek.

2022. máj. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!