Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi abban a jó az itt lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi abban a jó az itt lévő felső középosztályból származó nőknek, hogy a 500-1M havi bevételüket átlagosnak beállítva próbálják további mélységekbe taszítani a valóban átlagos férfiak önbecsülését?

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 11:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Elhiheted, hogy akik ezt nyomatják itt, nem keresnek ennyit. De még csak nem is nők.
2022. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
Én még nem láttam itt ilyen véleményt. Siránkozó férfiból viszont annál többet.
2022. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Az az 500-1M lassan már tényleg átlagos lesz! Sőt, ha a nagyvezérünk hoz még 1-2 ilyen csodálatos intézkedést, meg tesz még 1-2 átgondolatlan bejelentést, akkor kell hozni a pengőt, mert a forintunknak már csak névértéke lesz, más nem!:)
2022. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%
No vagyok és keresek ennyit, összességében nem, de a szakmámban átlagos
2022. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

Ne vedd komolyan, csak szeretnek villogni a semmire.

Nézd inkább azt hogy van egy rakás normális értékrendű nő is. Sőt ők vannak többségben, csak szinte mind párkapcsolatban él.

2022. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#2-es


már itt is megjelentek.

2022. máj. 29. 11:40
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

2#


Nyilván senki nem akar siránkozni. Sokszor ez az elkeseredettségből fakad, amit viszont a rossz tapasztalatok okoznak.


Az egyik barátnőm most állást keres. Eddig 3 sikertelen interjún van túl, és teljesen elkeseredett meg maga alatt van.


Ehhez képest egy átlagos férfinak meg százasával kellene az elutasításokat úgy vennie hogy ne siránkozzon. Nem vagyunk szuper lények, akikről leperegnek a dolgok.

2022. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%

Ha te is eljutnál oda és annyit keresnél, rájönnél, hogy az egész egy színjáték volt és valójában kutyát nem érdekli a pénzed. Ez csak egyike a bullshit kifogásoknak, amiket a nők akkor mondanak a férfiaknak, amikor az kinézetben nem felel meg nekik.


De éljetek csak a Disney világban. Igen, elég lenne neked félmillió forint havonta, és már jönnének is a nők.

2022. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Budapesten a 8 osztályt végzett hülye raktári munkás is megkeresi a 350-400 at kézbe, részmunkaidőben-6 órában keresnek és nem találnak ott takarítót nettó 310 ezerért (van róla hirdetés). Ellenben ha keletre mész, még ménöki szeniori fizetéssel is nehéz a 4-500 nettót elérni, és majd minden munkahelyen ilyen 160-230 közötti nettót tüntetnek fel lehetséges elérhető bérként. Kettészakadt az ország.
2022. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%

Én a legszegényebb rétegből jövök, a szülőnek én segítek be, és elég sokat tettem azért, hogy ebből kitörjek és ennyit keressek végre..


Nem állítom be átlagosnak, mert elég tájékozott vagyok a különböző szektorokban a fizetési sávokkal. Sőt, nem is beszélek a keresetemről. A saját szektoromban, ezzel a tapasztalattal meg átlagos perpill, hozzáteszem, nem a seggemen ültem és tudatosan irányítottam az életemet ebbe az irányba. Ülhettem volna tovább kényelmesen a régi helyemen, és kb fele ennyit keresnék, mint most. Mondjuk az elmúlt év szívását sem kívánom senkinek, amin átmentem ezért cserébe...

2022. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!