Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem találok majd senkit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem találok majd senkit, aki, aki partner lenne ebben?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok, 172 cm, 56 kg, sportos, vékony. Tanult vagyok, ügyvédként dolgozom jelenleg. A baj az, hogy feeder fétishez keresek társat. Szépnek tartom magam (tudom, ez nagyon nagyképű, de a visszajelzések alapján mondom), mindig sokan udvaroltak nekem, de hiába. Fűt-fát leígértek, aztán jött a "jajj, ezt én mégsem teszem meg", és kezdek már belefáradni. Tök jó kapcsolataim voltak, és csak annyi lett volna a dolga a másiknak, hogy megegye amit elé teszek. Hiába nem éhes, hiába ette tele magát, egyen, és hízzon minél nagyobbra, hogy kiélhessem én is a vágyaimat. Magyar fétis oldalak pedig nincsenek a témában.

Soha nem fogok ilyen embert találni magam mellé? Ennyire nincsenek olyan férfiak, akik ezt bevállalnák, vagy csak én nem találom meg őket?


(Légyszi ne írjatok privátokat)


2022. máj. 29. 23:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
175 kg vagyok, szerintem játszhatunk :)
2022. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a "feeder" dolgaidat tudod-e egészséges étrenddel csinálni, illetve nem muszáj e meghízni.😅


Viccet félre téve szerintem meg fogod találni azt a valakit. Egy kérdésem viszont lenne.

Az smpixie weboldalt próbáltad már? Ott sincs hasonló? Én ott találtam magamnak Sub nőt.

2022. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Annyira jó, hogy privátban mindenkinek ilyen nagy a szája, és ennyire érdekli a dolog.. csak amikor már akkora lesz a hasad, hogy a cipőd felvétele is kihízás, én akkor is tele foglak tömni. És ilyenkorra már mindenkinek elfogy ez a hű de nagy lendülete.


#1: azért a nagy súly önmagában még nem elég :D de szép, meg kell vallani

#2: nem hallottam még róla

2022. máj. 29. 23:33
 4/30 A kérdező kommentje:
kihívás*
2022. máj. 29. 23:34
 5/30 anonim ***** válasza:
Első vagyok, legyél a barátnőm :D
2022. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem írok privátban, mert nem kérem semmi olyan fétisből, ami arra irányul, hogy folyamatosan olyasmit kellene tennem, amit nem szeretnék. Főleg, ami kifejezetten egészségtelen.

De ne mondd azt, hogy nem találsz egyetlen elhízott pasast felszedni. A szexualitás kategóriában rendszeresen vannak neked való férfiak. ;-)

Az meg már a te dolgod, hogy a dolgok lelki és erkölcsi részeit hogyan dolgozod fel, amikor elhalálozik, vagy már visszafordíthatatlanul károsodik az egészsége.

2022. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Sokan összekeverik ezt a kövérfétissel, pedig nagyon nem az (csak részben). Itt arról van szó, hogy a másik fél egyre megalázóbb és kiszolgáltatottabb helyzetbe kerül az egyre növekvő súlya miatt. Ennek az első és legkisebb formája pl az, hogy már nem jön rá a nadrág.

És sok ilyenbe is belefutottam, hogy "én már száz-x kiló vagyok, minek hízzak". A másik kedvencem az, hogy "már híztam 10 kilót, most megállunk". Nem, nem állunk meg. Majd ha már annak a veszélye áll fenn, hogy alig tudsz kikelni az ágyból, akkor állunk meg.

2022. máj. 29. 23:59
 8/30 anonim ***** válasza:

Csak a kövérek jók?

Lehet más oka is annak, ha valaki nem boldogul fizikailag egyedül.

2022. máj. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

"Majd ha már annak a veszélye áll fenn, hogy alig tudsz kikelni az ágyból, akkor állunk meg."


Egy jó pszichiátert ajánlok. Pszichológus már kevés lesz ide.

2022. máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon beteg vagy, szadista, csak kicsit maskeppen. Mar ertem a jogi palyat. Ja es mielott tamadnatok en is jogot vegeztem
2022. máj. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!