Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok ilyen Nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok ilyen Nőt?

Figyelt kérdés

Sokat adok a kinézetemre(egészséges táplálkozás, edzés), nyitott személyiség vagyok, ezért bőven rendelkezem önbizalommal. Ennek "köszönhetően" nem jelent problémát számomra, hogy az igazán "csinos"/dekoratív lányoknál kezdeményezzek. Ezzel ugye nem is lenne probléma, sőt.. csak itt jön a hiba..

Én olyan lányra vágyom, aki ragaszkodó, nagyon figyelmes(túlságosan), stb. Szóval egy olyan lányt kell elképzelni akit le sem tudsz magadról vakarni.

Persze ez a férfiak túlnyomó részét zavarná, de nekem ez a vonzó egy nőben.

Az eddigi barátnőim szintén nagy önbizalommal rendelkeztek, simán megálltak a saját lábukon is. Nem éreztették, hogy nélkülem nem érnének semmit. Ebből következtetek arra, hogy az önbizalom összefüggésben áll ezzel a magas fokú ragaszkodással. Csak ellentétesen. Nagy önbizalom = Önállóság, Kevés önbizalom= nagy ragaszkodás.


Gondolkoztam azon, hogy mi lenne ha egy "átlagosabb" kinézetű lánynál kezdeményeznék, talán sokkal jobban értékelne, és megkaphatnám tőle ezt a viselkedést. Az első próbálkozásoknál furcsálva tapasztaltam, hogy nem is olyan könnyű az ilyen lányokat meghódítani. Mind azt hiszi, hogy csak kiakarom használni..

Persze a végén sikerült a hódítás, de az eredmény elmaradt. Az elején bizakodtam, hiszen ragaszkodóak voltak, de ahogy egyre jobban bíztak bennem, biztosabbnak érezték az egész dolgot, megváltoztak. Megnőtt az önbizalmuk, és átalakult az egész kapcsolat olyannná, mint amikben anno részem volt. Vagyis a végeredmény csak annyi lett, hogy leadtam a mércét a kinézetet tekintve.


Nem hiszem, hogy egyedül lennék ezzel az érzéssel/helyzettel, hogy igazán ragaszkodó Nőre vágyok. Olyanra aki mindig keres, aki minden percét velem akarná tölteni, aki bármit megtenne nekem bármikor. Persze ezt az egészet kölcsönösen képzelem el.

Nem akarom tovább szaporítani a szót szóval, akinek sikerült, hol/hogy talált ilyen Nőt?



2016. dec. 6. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Bocsi, hogy ezt írom, de ez csak az elején lenne neked nagyon vonzó, utána megunnád az egészet. A megcsalások is részben amiatt IS történnek, mert a nő túl odaadó, ergó unalmas lesz egy idő után...
2016. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen lennék egy kapcsolatban, de mivel nincs senkim, így nem tudom bebizonyítani. 22/L
2016. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a párom egy társkeresőn akadt rám :-D


Félretéve a viccet, pont azért mert írni nekem, mert azt írtam ki, hogy bújós vagyok :-)


Én mondjuk megállok a saját lábamon, de ettől függetlenül nagyon ragaszkodom hozzá, de ez abszolút kölcsönös. Biztos, hogy sokaknak ez sok lenne, bár a "ragacs"-tól még messze vagyok, de mindig fogom a kezét, hozzábújok, stb. mert igényli is ezt, meg én is.

Szerintem csak az a fontos, hogy mindkettőtöknek erre lenne igénye, mert akkor működik. Mi 2,5 éve vagyunk együtt, és sosem éreztük, hogy unalmas lenne (de nem vagyunk, nem tudunk minden percben együtt lenni).

2016. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy egészséges önbizalmam....nem vagyok öntelt, tisztában vagyok a hibáimmal, de nem is sírok a sarokban napi 4 órát, sőt, elvagyok akkor is, ha épp nem vagyok a párommal, mégis nagyon ragaszkodok hozzá, és vele vagyok, amint megoldható, és mindig keresem.

Szóval nem annyira egyértelmű az összefüggés. Amiről te írsz, az a kapcsolatfüggőség, ami nem jó móka. Nem hozzád ragaszkodik, hanem ahhoz, hogy van valakije.

2016. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, hát az lehet, hogy van önbizalmad, de hogy nem egészséges, az biztos. Vagy még az sem biztos hogy van? Különben miért akarnál valakit aki ezt táplálja folyton? Vegyél magadnak egy kutyát. Az rád van szorulva, és ledominálhatod, és még jó is neki. Egy felnőtt egészséges embernek nincs erre szüksége.
2016. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

'Nem éreztették, hogy nélkülem nem érnének semmit. '


Ideje szembenézni veled, hogy senkinek nincs rád szüksége, hogy érjen valamit. Mindenki magától ér valamit. Ki beszél így valakiről akit szeret? És persze állítod, hogy ez kölcsönös, de azért te nélküle is sokat érsz, mi? :D Egy ilyen kiszolgáltatott helyzetben azt tehetsz vele amit akarsz, és lehet, hogy eleinte betartanád a kölcsönösséget de előbb vagy utóbb ez megszűnne amikor már biztosra vennéd a lányt. Mindenki kihasználja ha hatalom kerül a kezébe.

2016. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem éreztették, hogy nélkülem nem érnének semmit."


Atya ég! Ugye ezt te sem gondolod komolyan?

Nem akarok neked rosszat, de remélem, nem találsz ilyent.

2016. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te kutyát keresel, nem nőt.
2016. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én valamelyest ilyen típus lennék egy kapcsolatban, és jóformán semmi önbizalmam nincs annak ellenére, hogy csinosnak, szépnek tartanak az emberek, és adok is nagyon a külsőmre. Ragaszkodó és nagyon figyelmes vagyok, de azért nem szeretek az ember agyára se menni. De úgy tűnik, a legtöbb pasinak nem erre van szüksége...
2016. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Előzetesen jelzem, hogy mindenkinek zöldet adtam. Annak ellenére, hogy nem értek vele egyet az alábbiakban.


#1 Nem unnám meg, mert ezt keresem egy lányban. Az előző kapcsolataimat sorra meguntam, mert nem volt olyan magas fokú ragaszkodásban részem a lányok felől amit én elvárnék. Számos barátom nézett értelmetlenül amikor szakítottam az exeimmel, mert nem kaptam meg amire vágytam. Miközben már Ők azt a ragaszkodást is túl folytogatónak találták volna.

Ha pedig megunnám, akkor azt hiszem nem való nekem a kapcsolat, hiszen nincs más út.


#3 Örülök, hogy vannak akiknek sikerült! Sok boldogságot! :)


#4 Nem depressziós lányokra gondoltam. Szimplán olyanokra akik nagyon-nagyon-nagyon ragaszkodnak a párjukhoz.

Nem kapcsolatfüggőségre gondolok, mert azt észrevenném ha nem engem szeretne, hanem magát a kapcsolatot akarná megtartani örökre. Volt már ilyenben is részem. Azonban az ilyenek amúgy sem tartanának sokáig nálam, mert nem ezt keresem.


#5 Kinek mi az egészséges.. ugye? Én így érezném jól magam, ezzel nem ártok senki másnak. Sőt még magamnak sem. Nem akarok ebbe belekényszeríteni senkit. Olyat keresek aki alapból ilyen és hasonlóan jól érezné magát egy ilyen felállású kapcsolatban.

A kutya jó ötlet, azonban nem kisállatra van szükségem, és nem arra, hogy "gazdinak" érezzem magam.


#6 Én így beszélek valakiről akit igazán szeretek. Hiszen saját magamra egy kapcsolatban csak félként tekintek, a másik fél a partnerem. Egy fél autó, egy fél óra, egy fél telefon nem ér semmit. Azonban egészként már sokat.

Nem tartozom azok közé akik kihasználnák a helyzetet. Mint említettem feljebb, már volt kapcsolatfüggő lánnyal dolgom. Nem érdekelt, hogy kiszolgáltatottá vált, ugyanúgy szakítottam. Nem uralkodni, irányítani akarok, mert ha azt szeretném szimplán együtt maradtam volna a kapcsolatfüggő exemmel.

Ellenben egy ragaszkodó lány attól, hogy nagyon szeret, még gondolkozhat tisztán, stb.

Szóval nem, nincsenek ilyen hajlamaim, hogy valakit szolgává tegyek egy kapcsolatban.


#7 Pedig ez a tervem! :D


#8 Tudom mi a különbség a kutya és a nő között. Még mindig nem kutyát keresek.

2016. dec. 7. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!