Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A blackpilled inceleken segíthetne a plasztikai műtét?

Figyelt kérdés

[link] most neztem meg ezt a videot es ebben az van elmondva h a black pilled incelek azert nem talalnak part mert rossz kulso jegyekkel szullotek rossz arcelrendezes,testalak,lábforma stb.. amin a kondizas se segít


Na most egy plasztikai mutet visszont segíthene ezeken valemenyire nem?


2022. máj. 30. 14:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Rajtuk pszichológus segítene.

2022. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Az inceleken a spartai vilagban megismert taigetosz segítene
2022. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
11%

#1


Én jártam pszichológushoz, ráadásul egy elég neveshez Pesten, jó 2 milliót hagytam nála. Az a baj tudod, hogy másokat, esetemben nőket, nem tud meggyőzni, hogy ne a külső alapján válogassanak. Gondolom ez egyértelmű :).


Kérdésre válaszolva plasztikai sebész csak apró hibákat tud javítani (elálló fül, problémás orr), a teljes arcot nem igazán tudja megváltoztatni, pláne nem jó irányba. Érdemes megnézni Donatella Versace arcát. Neki volt pénze, hogy a legjobbat csináltassa magának, ráadásul nő, ott sokkal nagyobb a gyakorlat arcplasztika vonatkozásában és mégse.

2022. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Agyműtèt, vagy egy szenlapat🤣
2022. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

3-as:

Pszichológushoz járni nem annyi, hogy bejársz hetente és lerakod a x ezer forintot az asztalra. TE is kell dolgozz magadon.

2022. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Lobotómia 💯💯
2022. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
29%
2 Elliot Rodgeren se segített a terapeutája.
2022. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
24%

#5


Na ne mondd :).

2022. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
A napalm es a pszichologus segithetne rajtuk. De valamiert mindkettot elutasitjak.
2022. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8%

"napalm"


Publikusan népírtással fenyegetőzni nem túl okos dolog. Szerintem. Nehogy véletlen valaki feljelentsen.

2022. máj. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!