Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ronda nőnek egyedül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda nőnek egyedül a plasztikai műtét lehet megoldás?

Figyelt kérdés
Anélkül esélytelen, hogy szerető párkapcsolata legyen, lehetőleg egy "belsőleg"/szellemileg hozzá passzoló, ápolt partnerrel?
2021. aug. 25. 10:08
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem plasztikai műtét nélkül is lehet párt találni.


Sok embernél meg a plasztikai műtét lenne kizáró ok..

2021. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
#1 attól függ, milyen plasztika. A lufimellek és a kacsaszáj sok embernél kizáró ok, de egy orrplasztika vagy állplasztika, fülplasztika inkább pozitívan hat esztétikailag.
2021. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
37%
Hogy nézel ki?
2021. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
49%

Én ahány plasztikázott nőt láttam, egyiket se tartottam se szépnek, se kívánatosnak.

Úgyhogy a válaszom: nem, egy ronda nő a plasztikai műtét után se lesz szép, úgyhogy nem megoldás az sem.

2021. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:

miert nagyon ronda? mi ronda rajta?

sok csunyacskabb no van parkapcsolatban, szoval ez baromsag. ettol fuggetlenul lehet sportolni, csinosan oltozkodni, szepen sminkelni, igenyesnek lenne a frizuradra, borodre, fogaidra stb, ezek sosem valtak meg senki hatranyara.

plusz azert ott vannak meg az olyan aprosagok, mint a szemelyiseg..


illetve el kene mar felejteni, hogy csak a szep embereknek jut tars es parkapcsolat, vagy ez ennyire osszefuggene a kulsovel. en vekony vagyok, csinos, az arcom se csunya, belsoleg simcs gond velem, megis alig tudok ertekelheto parkapcsolatot felmutatni, egyik baratnom detto ugyanez. kozben meg a csunyacska, koverkes volt osztalytarsak mind meghazasodtak mar kb. nem ezen mulik.

2021. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
17%
Olyan ronda nő nincs aki nem találna párt. Ott az a tragédia ha a szépfiúk nem veszik észre csak az átlagjóskák akikre fanyalodáshoz kompromisszum kéne. A férfiak azok a kedvezőtlen sorsúak akik ideálisan fiatal korban 0 azaz nulla nővel romantikázhatnak ha nem jóképűek. Visszaugorva a nőkre. 1-es válaszolóval nem értek egyet (és ez nem kötekedés). 15 éve lehetett úgy csajozni hogy "oké elnézem hogy műcsöcsöd van mert jófej vagyok" de ezt az "elnézést" akkor sem a hétköznapi fiúk gyakorolhatták hanem akik olyan nőket is meg tudtak szerezni akiknél a nagy mell vékony alkat féle genetikai mázli megadatott (ilyen előfordul de elég ritka)
2021. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
57%
#5 ugyanez🤣Én is vékony vagyok, sportos, adok magamra, még orrplasztikám is volt, én is azt hittem, hogy “na majd utána egyből találok pasit” :D Hát amúgy találtam is és tényleg sokkal szebb lett az arcom, de szakítottunk és azóta alig találok olyat, akivel szívesen összejönnék. Szóval azért egy plasztikától ne várjon az ember csodát...ha válogatós vagy, mert sokmindent fontosnak tartasz egy párban és nehezen tolerálod mások hülyeségeit, akkor fullos nőként is nehéz lesz párt találnod. Ellenben az én kövér meg csúnyácska ismerőseim is már mind férjnél vannak vagy hosszú kapcsolatban - bár olyan pasikkal, akikkel én biztosan nem járnék. Nekik nem magasak az igényeik, ez a titkuk.
2021. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Nekem két nagyon csúnya osztálytársnőm talált párt és van gyerekük is.


Pedig nálam nagyon alacsonyan a léc női szépség tekintetében, de ők tényleg nagyon csúnyák.


(nő vagyok)

2021. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
36%
Egy nő nem lehet annyira ronda, hogy senkinek se kelljen.
2021. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
42%
Ha nő vagy, tökmindegy hogy nézel ki. Regisztrálj egy társkeresőre és válogass a férfiak közül.
2021. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!