Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen érdemes törölni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen érdemes törölni a regisztrációt és újra regisztrálni, amikor felturbózom a profilomat?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy akiket eddig jobbra húztam, de ők engem balra, azoknak nem fog újra feljönni a profilom, pedig lehet, hogy az új képekkel már jobbra húzna.

2022. máj. 31. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Csak akkor ha:

* informatikus vagy és tudod, hogy szedd le a cache fájlokat a telefonodról amiket a sima uninstall ott hagy (direkt)

* másik telefonról + másik telefonszámmal regisztrálsz + másik gmail/facebook/... accountot adsz meg illetve fizetésnél is másik bankkártyát használsz, továbbá másik IP címről történjen legalább a regisztráció

* feltöltött fotóid is nagyon mások legyenek


Így tiszta lappal tudsz indulni garantáltan, máskülönben a rendszer nagy valószínűséggel össze fogja társítani az accountodat a régivel és esetleg egyből repül a shadow ban.

2022. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyes írja, továbbá apple fiók és insta se mehet a régi profilról. Ha régebbi képeket körbevágni, tükrözni sem elég, a metaadatokat is törni kell.

Paranoiásan hangzik, de ha elkap a rendszer, akkor értesítés nélkül megy a shadow ban (te nem veszel észre semmit, de senkinek sem küldi el az üzijeid illetve a profilod sem mutatja senkinek, de te ugyanúgy tudsz huzogatni).


Én egyszer egy sima verziófrissítés miatt kaptam, mert hibásan újregnek nézte.


Amúgy úgy tudsz egyszerűen tiszta lapot csinálni, ha törlöd a fiókodat (nem csak az appot!) és MINIMUM 3 hónapot vársz az új regisztrációval.

2022. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat: 1 kör után konkrétan zéró matchem volt fb dating -en -> töröltem a facebook -ot és nem mentem fel rá 1.5 hónapig (rendes gépen se, ahol nincs dating) -> visszamentem és egy kör alatt volt 5 match.


Lehet a Tinder persze máshogy működik, de amit én látok, hogy nem csak a nőkre kell nyomulni, hanem a facebook overlordra is.

2022. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kérdésem az eddigi válaszolókhoz, ha picit jobban értenek hozzá:


A shadow ban akkor is életbe lép törlés és újraregisztrálás után, ha elő vagyok fizetve a Tinderre? Tehát ha pénzt adok érte, akkor is megcsinálják ezt velem? Mondjuk előfizetek 1 hónapra, aztán az hagyom lejárjon, ekkor törlöm a profilom, újraregisztrálok és újra előfizetek. Így is jár shadow ban?

2022. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3: A Face teljesen más kávéház, ne keverjük...


#4: A fizetés NEM oldja fel a shadow ban-t. De a pénzt azértelfogadják... Voltak is ebből viták, a Tinder azzal érvelt, hogy a shadow ban-ra elsősorban a botok/spammerek miatt van szükség. Amúgy maga az eljárás is k.va etikátlan, hogy mindenféle értesítés nélkül, titokban büntetik a felhasználót...

2022. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#4


100% bizonyossággal nem fogom tudni neked megmondani. Amit Tinder belső működéséről tudok az mások megfigyelése, mezei IT műveltség (jómagam IT szektorban dolgozom szintén) vagy Tindertől kilépett software fejlesztők által szivárogtatott információk alapján tudom.


Shadow ban legtöbb esetben akkor van, ha:

* gyanús az account, pl. reklámozol, prosti vagy, bot vagy

* valami olyat tettél, amit nem kellett volna, fun fact, férfiakat keményen bünteti a platform, pl. ha törölsz 1-2 match-et férfiként simán kaphatsz shadow bant, nők esetében ilyen nem nagyon van (vicces...), tanulság férfiként sose törölj match-et

* férfiként nem válaszolsz vagy sose írsz match után könnyen jön a shadow ban (megint csak mert botnak néz a platform)

* sok accountod van különböző képekkel, pl. kíváncsi vagy jóképű fotójával vagy nőként milyen, ugye ez Tindernek nem érdeke, hogy kiderüljenek az aránytalanságok, főleg mert Tindert alapvetően férfiak, azon belül is nem felső 10%-ba tartozók tartják el, nekik muszáj fizetni a limitek miatt, nők 90-95%-a meg nem hajlandó társkeresért fizetni, mint az ismert

* meg még gondolom sok más is


Röviden a válasz a konkrét kérdésedre, hogy szerintem könnyen röppenhet, főleg férfiként a shadow ban egy ilyenre.

2022. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6-nak: a match törlésért shadow ban még nekem is új :O

Azt tudtam, hogy ha nem írsz a matchnek, akkor hátrébb pakol az algoritmus.


OFF: most eszembe jutott a régi szép, kocsmában Tinderezés. Amikor pittyen a telefon, hogy match van, 1 perc múlva a havernak is pittyen... ugyanazzal a csajjal:D

2022. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7


Nyilván egy belső scoring system van, ami az extrém kirívó eseteket leszámítva adott threshold fölött bannol. Csak azért, mert 1-2-t unmatch-eltél még nem 100%, hogy jön a shadow ban is.


Amúgy nekem egyébként 1 nagyon gyanús dolog van Tinder (és társaival), amire igazából semmi bizonyítékom nincs. Az tény, hogy férfiak tartják el a platformot (mint minden más online dating platformot, legyen az Randivonal vagy akármi) és szerintem van rá esély, hogy kis olcsó indiaiak minden egyes regisztrációt kép alapján scoringolnak és platform szándékosan csak kis arányban sorolja be a profilodat a szinteden levő nők deckjébe. Nekem is állandóan nagy számban tolta a szép nőket, velük meg jóhogy nem fogok match-elni így meg rákényszerítenek, hogy több hónapig maradjak, meg super like, meg boost. Szerintem jóképűek esetén ilyet nem csinál, hogy szálljon az ige, jöjjenek a siker story-k, stb.

Legalábbis én biztos így csinálnám :D.

2022. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Huh, köszi, ezt nem tudtam. Szerencse, hogy megkérdeztem, mielőtt bannoltattam volna magam 3 hónapra :D


Amúgy arról tud valaki valamit, hogy aki egyszer már balra húzott, annak feldobja-e újra a profilomat? Nekem úgy tűnik, hogy nálam többször is megjelenik egy lány, tehát olyan, mintha csak félretenné, amikor balra húzom, és majd egy idő után újra előhozza.


Mert ha így van, akkor nincs is annyira értelme újra regisztrálni.

2022. máj. 31. 22:04
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Nekem is volt 1-2 gyanús, amikor csaj nagyon ismerős volt. Ezek szerint másnak is.

2022. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!