Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 7 lájk a regisztrációt követő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 lájk a regisztrációt követő másfél óra után a tinderen? Ez azt jelenti, hogy jó lehetek néhány csajnál? Milyen konzekvenciát érdemes levonni ebből az appból?

Figyelt kérdés
Vagy csak a rondabbacskábbak lájkolgathattak? Az a baj nem látom :) ...

2019. ápr. 13. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
tudod..ronda a rondát :)) szép a szépet:)
2019. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem ronda barátnőm még nem volt, ez azt jelenti, hogy eljött az a pillanat is?
2019. ápr. 13. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Jessszus nem értem az ilyen kérdéseketxDxD Komolyan, otthon nincs tükör? Vagy itt LÁTHATATLANBA hogy a bánatba kéne eldöntsük helyetted, hogy ronda vagy-e? Teljesen értelmetlen ez a kérdés.

Mi az, hogy nem látod? Mi kéne lássuk ezt anonimban, vagy mi van?

2019. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Ide is leírom, gondolom a másik kérdés is a tied volt!


Látatlanban nem tudjuk, csak azt hogy önbizalomhiányos, az bizony vagy. :( Szedd össze magad! Ilyen kérdésekkel meg a tini rovatban erőlködj inkább!

2019. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem látom, hogy kik lájkolgatnak. Szövegértés 2019
2019. ápr. 13. 14:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Hmm? Milyen másik kérdés?
2019. ápr. 13. 14:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egy kamu, h fizess már elő...

Valós felmérésre nem igazán alkalmas a tinder, mert ha nem fizetsz hátráltat az algoritmus, ha meg igen, akkor meg mindenkinek a képébe nyom, és bejön a nagy számok törvénye

2019. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7 match? Az elég jó.

Ha ott ahol homályos ott van 7 akkor azok olyanok akik jobbra húztak, de te őket balra, vagy ők jobbra húztak de neked nem dobta még fel.

Egyébként akármelyik is áll fenn, jó arány.

2019. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
12 xd
2019. ápr. 13. 18:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne bizd el magad. Én este csináltam meg, másnap délre 10+ mutatott a goldl. Aztán 3. Napja 4-et mutat. Amikor regisztrálsz, gyakrabban megjelensz másoknál
2019. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!