Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak mi érdeke rabszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak mi érdeke rabszolgává válni a házasság által?

Figyelt kérdés

A házasság csak a nők érdeke.

Zsarolási alap.

Csináld amit mondok vagy viszem a fele vagyonod.

Miért jó ez a férfiaknak?

Pláne hogy manapság már nem grammra mérik a szexet a nők.

Könnyen talál bárki alkalmi, vagy akár kicsit többet is.



#házasság #zsarolás #Fele vagyon
2022. jún. 7. 16:25
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
93%

"Akkor miért van az, hogy a legtöbb férfi lelép amint megszületik a gyereke?"


Nem lép le a legtöbb. Aki lelép sem "amint megszületik a gyereke".


"a nő gyakorlatilag impotens lesz"


Egy nő nem lehet impotens, az a szó nem ezt jelenti.


"elhízik mint egy malac, sosem lesz már az a vonzó nő akit eredetileg a férfi megismert."


Már amelyik. Megváltozik nyilván, de van akinek nem ez számít.


"Na meg nem is kell utána dolgozniuk évekig, tartsa el őket a férfi"


Szinte minden családos nőismerősöm dolgozik. A feleségem nem, és majd megbolondul, hogy nincs saját pénze, és haszontalannak érzi magát.


"a fene nagy jólétben a depresszió is már-már kötelező lesz a nőknél akik csak otthon rohadnak a gyerekkel"


Az nagy jólét, bizony... De jó is nekik.


"Kinek kell otthon a rikácsolás, a nem alvás"


Dehát az csak otthon rohadás, nem? Mi abban a rossz?


" sok nő még elvárja, hogy a férfi ne is bulizzon többet, meg még megosztani a terhet meg szagolni a pépes zöld babaszart.."


A rohadékok, hát miért nem szagolják egyedül?


" Mintha nem lennénk már így is 8 milliárdan?"


Ezzel amúgy egyetértek.


"Ilyenkor még a leghűségesebb férfi is elgondolkozik, hogy, biztos hogy ezt akartam én az életben?"


Ahogy szerintem a nők is elgondolkodnak, ezt akarták-e az életben: a csávóm, aki korábban odáig volt értem, most le sem szar. Szeretné, hogy én is keressek pénzt, és legyek olyan csinos, mint régen, de közben nem segít szart sem, csak bulizni akar járni, mert - mint utólag kiderült - csak én akartam a gyereket. Aztán ha szar a kedvem, kiderül, hogy én amúgy el vagyok kényeztetve, és jódolgomban nem tudom, mit csináljak. És ezek után persze még jóízűen szopjam is le.


Nem értem, hol itt a gond :D.

2022. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
89%
16: te teljesen hülye vagy. Mondom ezt kétgyerekes apaként, aki szexel a feleségével egyébként (sose kellett eltartani és depressziós se lett - érdekes.)
2022. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

10. Előzetesen rájuk van erőltetve!

A nőkommandó kiírja hogy legyen. Aztán ha bevallja hogy megbántad, akkor még el is ásnak.

-Hát hogy lehet ilyet mondani?

Hangzik a megalázás!

2022. jún. 7. 17:41
 24/45 anonim ***** válasza:
91%
Mennyivel egyszerűbb lenne az élet mindenki számára, ha a hozzád hasonló férfiak nem csak szóban, hanem tettben is be tudnátok pucsítani a többi férfinak. Ezzel a végtelen férfiimádattal annyit tudnád szolgálni őket, hogy sem időd, sem erőd nem maradna a nőgyűlöletre.
2022. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Szegény férfiak nem akarnak gyereket. Akkor miért nem szorgalmazzátok a kasztrálást? Teljesen felesegesen lődözitek akkor az ondót, minek?
2022. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
77%

"Csináld amit mondok vagy viszem a fele vagyonod."


Te is viszed az enyémnek a felét, Mucuka.


Neked nő sem kell. Gondolom, nincs is

2022. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
86%

"Akkor miért van az, hogy a legtöbb férfi lelép amint megszületik a gyereke? "


Na ne mondd. A többség büszke a gyerekeire és szereti őket .

2022. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
84%
Tehát pisztolyt fogtak a pasas fejéhez mikor igent mondott. Gyereket sem akart csak a szent lélek ejtette teherbe a nőt. A felelősséget egy az egyben toljuk a női partnerre, ezzel egyenes arányban a férfiakat lealacsonyítva egy ostoba, primitív életformára, aki nem képes döntést hozni, ő csak elszenvedi a partner döntéseit? Biztos? Ezt gondold át újra kérdező, ennyire lebecsülöd a férfiakat.
2022. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
87%
Senki nem kényszerít a házasságra. Akár a most divatos MGTOW életet is választhatod, aztán járd a saját utad lehetőleg picsogás nélkül.
2022. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
62%
Miért pontoztak le mikor írtam, hogy házasságot és gyerekeket sem szeretnék? A barátnőm sem szeretne gyerekeket, nagyon mem szereti őket. Házasság meg nem izgatja, de abban még benne lennék ha az boldoggá tenné, de én magam nem vágyom házasságra.
2022. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!