Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak a csinos, vékony, szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a csinos, vékony, szép arcú lányok jönnek be viszont én alacsony és kövér vagyok hogyan keressek így társat?

Figyelt kérdés
Kövérséggel lehetne valamit kezdeni bár 2-3 éve még vékony voltam csak aztán engedtem el magam a sörözéssel meg kajálással mivel nem volt barátnőm és úgy voltam vele mindegy akkor ezeknek az élvezetknek hódolok inkább ami biztos csak így szépen feljött rám nem kevés súly ez idő alatt
2022. jún. 7. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Csak a JÓL KINÉZŐ, IZMOS, GAZDAG PASIK jönnek be viszont én alacsony és kövér vagyok hogyan keressek így társat?


Kövérséggel lehetne valamit kezdeni bár 2-3 éve még vékony voltam csak aztán engedtem el magam a CSOKIZÁSSAL meg kajálással mivel nem volt BARÁTOM és úgy voltam vele mindegy akkor ezeknek az élvezetknek hódolok inkább ami biztos csak így szépen feljött rám nem kevés súly ez idő alatt

2022. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Most ezt mire írtad??
2022. jún. 7. 18:04
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Úgy keresd, mint idáig. Ha eddig sem volt barátnőd, ezután sem lesz, ez nem a súlyodon múlik.
2022. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Trollok...! Elkékülni... zsiráf... sajt! A startpisztoly eldörrent a tréfás kérdező jóvoltából, lehet köpködni, támadni a nyilvánvaló csalira, ami nektek készült.
2022. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4


Pedig ez a valóságom

2022. jún. 7. 18:19
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sok pénzed még lehet (havi 10 milliós bevétel vagy több). Azzal menni fog. Vagy javíts a külsődön. Amúgy arcra rendben vagy? Ha arcod nincs a neked tetsző nők szintjén, akkor vékonyan se fogsz nekik tetszeni.
2022. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Havi 10 milliós bevételt sajnos nem egyszerű elérni, olyan helyen vagyok ahol elérhető lesz mondjuk az 1 millió körüli bevétel , de 10 milliós nem valószínű. Havi 1 millió meg nem elég az aranyásóknak, meg akkor prostizhatnák is helyette de azt meguntam már
2022. jún. 7. 18:24
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Miért téged választana egy ilyen no ha kap olyan férfit, amilyen ő maga is?

Majd ha te is hozod azt a szintet, amit elvarsz, akkor lehet esélyed.

2022. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nehezen...:DDDD
2022. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
na vajon....
2022. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!