Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rondaként hol keressek barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondaként hol keressek barátnőt?

Figyelt kérdés

Csak a jóképű, full-izom, magas, nagymenő ismerőseimnek van barátnője, ez van ma a világban. Egy ilyen alacsony, ronda, cingár, nem nagymenő fiú kaphat egyáltalán esélyt az élettől? És ha igen hol próbálkozzon? MERT EDDIG MINDEN NŐ OTT HAGYOTT MIUTÁN FOTÓT KÜLDTEM PEDIG MÁR ÉVEK ÓTA FOLYAMATOSAN PRÓBÁLKOZOM!!! Egy ilyen nyomorék nit csináljon??? :(

(18-fiú)



2017. máj. 30. 21:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így voltam vele én is, egy kis tömegelés, fegyencedzés, jól megszálkásít, onnantól már van valami alakod, a többin meg lehet segíteni, persze attól függ mi a konkrét probléma, mert kés alá azért ne feküdjön már az ember, azért annyira ne kelljen már megfelelnie...
2017. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Lazy Lover ***** válasza:
50%
sehol haver add felé én is feladtam már rég
2017. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
8 kocka van meg ilyenek, eddzem
2017. máj. 30. 21:24
 4/25 A kérdező kommentje:

8 kocka van meg ilyenek, eddzem

Ugyhogy nem ez a gond 1-es

2017. máj. 30. 21:24
 5/25 A kérdező kommentje:
Hopp veletlen elkuldtem az uzenetet mikor még nem volt kész
2017. máj. 30. 21:27
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Talán nem a topmodelleknél kellene próbálkoznod, hanem gyakorolni némi önkritikát és azt mondani, hogy oké, én sem vagyok Brad Pitt, akkor beérem olyan csajjal, aki nem Angelina Jolie. Jaaa, azt már nem. Hát akkor öcsém, érd be Marok Marcsával.
2017. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Fejre én se vagyok tökély hidd el, főleg ebben az izzasztó melegben hadd ne mondjam, hogy néz ki pár órával később miután hazajövök a gyakszimról...


De megoldottam azt is viszonylag.

2017. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Sose próbálkoztam még az átlagnál szebb lánnyal, csúnyácskábbnál inkább

De ez van, undorodnak tőlem

Sose volt sikerem és soha nem is lesz

2017. máj. 30. 21:35
 9/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdhetnéd ott, hogy nem a neten akarsz ismerkedni.
2017. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ja persze hogy megalázzanak élőben ahogy régen is tették
2017. máj. 30. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!