Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi tévképzet, hogy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi tévképzet, hogy több pénz majd megoldja a társkeresési problémát?

Figyelt kérdés

Ez ugyanolyan tévképzet mint hogy


"azért nem tudok saját vállakozást csinálni, mert nincs rá pénzem" ?


Miközben a valóság az hogy ha pénz nélkül nem tudsz pénzt csinálni, akkor pénzzel sem fogsz tudni?


Ugyanez az elv igaz az ismerkedésre is?



2022. jún. 7. 22:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%

Hát részben nem, nézz korul instagramon hogy a sokak által követett magyar influenszer nők milyen házakban laknak, milyen autókkal járnak. Hát.. le fog esni a szád is és nem ők dolgoztak meg mindezért!

Szóval sok pénzzel lehet nőt venni minden más peidg csak blabla. A hasonlatos nem jó mert tőke nélkül nehezen lehet elindítani olyan vallakozast amihez befektetett pénz is szükséges. Az ilyen online tanácsadó cégekhez nem kell tőke de egy nyersanyag megmunkálásához kell vagy egy vendéglátóegység nyitásához.

2022. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne azzal megoldva hogy majd lesz egy olyan csajod aki a pénzed miatt lesz csak veled? :D
2022. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A vallalkozashoz penz kel, a penzert meg nagyon meg kell dolgozni. A jo kapcsolathoz nem kell penz. A ketttot ne kever osze.
2022. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A penz k*ropajtit segithet talalni. De tarsat nem.
2022. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen és nem.

Ezek a pasik nem tudnak ismerkedni, és ezen a pénz se változtat. Konkrétan pénzzel csajozni sem lehet, ahogy kocsival vagy luxuslakással se, mert nem úgy indítasz, hogy a csajhoz hozzávágod a tulajdoni lapot meg a forgalmit.


Viszont: ha nagyon sok pénzed van, akkor ki fognak szúrni azok a csajok, akik pénzre mennek. Itt jön a csavar: ők nem egy átlag szórakozóhelyen támasztják a bárpultot. Akik igen, azok lehet, hogy lehúznak egy koktéllal, de nem fog veled járni meg hetekig szexelni, hanem két koktél után mosolyogva közli, hogy van barátja, aztán pát int.

2022. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
Kinézet számít és hogy a saját szinteden keresgélj. Ott találsz pénz nélkül is.
2022. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem oldja meg.


De komolyan érdekelne, hogy aki szerint megoldja az mégis hogy gondolta?


Mármint, ne mondja nekem senki, hogy nincs pénze arra, hogy havi 1-2 alkalommal elmenjen randizni egy nővel és esetleg ő állja a számlát. Egy éttermi vacsora vagy valahova egy belépő alapvetően nem akkora tétel, hogy ne lehetne megfizetni.


Az pedig teljeséggel badarság, hogy a nőknek olyan elvárása lenne, hogy évente X számú nyaralást kellene biztosítani és stb..


Illetve nagy valószínűséggel a nő ugyanúgy dolgozik és van keresete.


Igazából nem értem, hogy miért hozzák ezt összefüggésbe és hogy oldaná meg.. persze van a szint, hogy pénzzel lehet találni barátnőt és csak az anyagiak miatt van veled, de ilyenre tényleg szükséged van?


Illetve ehhez nem 1-2 millió forint fog kelleni.


Egyébként amit valaki írt, hogy hiába van pénzed és hiába költesz az adott nőre mondjuk tízszer többet, mint egy normális esetben egy másik férfi attól még nem leszel jobban szimpatikus számára és lehet ugyan úgy nem fog működni. Sőt még szerintem rosszabb lesz, mert kellemetlenül érzi majd magát.


De én tényleg nyitott vagyok és várom az ötleteket, hogy milyen módon oldaná ez meg?

2022. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Budai villa vagy lakás, Mercedes, BMW, Porsche, millios ruhák stb. Minden nő ugrana egy ilyen pasinak. Ismerős 80 kg feletti csaj pár hónapon belül koltozott a káposztásmegyeri kis panellakásából a barátja 150 milliós budai cordia ingatlancég által épített luxus társasházi lakásába. Most meg mutogatja milyen jó helyre tette a seggét, millios konyha meg minden van. Pedig ez egy teljesen átlagos nő vagy az alatti. Aki azt mondja nem oldja meg annak nincs pénze vagy nem ismer nőt. Én mindezt fiatal nőként írom.
2022. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pénzzel, de ahhoz rengeteg kell. Például nekem még 200 misim sincs, de 2 évig sikerült leakasztani egy aranyásót. Akkor még nem tudtam, hogy az, bár volt pár jel (pl. akart házasodni, de mindig hangsúlyozta, hogy a házassági szerződés "megalázó"; az természetes volt, hogy minden kimozdulást én fizettem). Aztán képbe került egy milliárdos és rögtön félrek.rt vele...
2022. jún. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a pénz működik, ha a felső 1% -ban vagy. Viszont nem csak ennek a felső 1% -nak van szexpartnere -> a férfiak döntő többsége nem pénzel csajozott be -> a nők döntő többsége nem a pénzes 1% -al van -> a nők elényésző kisebbségét érdekli csak a pénz -> a pénz nem működik, nem az kell a nőnek.


Ehhez a gondolatmenethez annyi kell, hogy elfogadjuk a tényt, hogy pénzel csak a felső 1% csajozik. Tinderen tesztelhető.

2022. jún. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!