Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai 20-25 éves lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 20-25 éves lányok miért gondolják magukról tömegesen, hogy ők hercegnők?

Figyelt kérdés

Rendszeresen látom társkeresőn, instagramon, egyéb közösségi portálon, hogy kiírja magáról, hogy ő egy hercegnő, esetleg hozzá is teszi, hogy vele úgy is kell bánni.


Eddig azt hittem, ez a korszak 14 éves korban lezárul a lányoknál, de ezek szerint tévedtem. (Vagy egyre kevesebben érik el egy 14 éves szellemi szintjét huszonévesen 🤔) Bíztam benne, hogy ez a highlife-maxi csajoknál lett divat csak, akik sugardaddyt keresnek valójában, de már átlagos, vagy az alatti, tanult csajok is ezzel a tévképzettel élnek.


Miért alkar valaki annyira más lenni, mint ami a való életben? Ennyire nincsenek tisztában az emberek a saját értékeikkel? Ennyire elégedetlenek magukkal?


Mielőtt még vki megkérdezi, persze, ha az ember picit jobb színben tünteti fel magát az oké, de ez a valóságtól, racionalitástól kilométerekre van. Én sem írok ki, h engem meg kezeljen hercegként, nem is várom el...



2020. ápr. 30. 20:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
67%

Én egyik közösségi oldalon se írok ki ilyet, sőt direkt privát is vagyok instán, fb-n profil-borítóképem ami nyílvános.

Nem rakok ki sokatmutató képeket, nem szándékom nyomorékokat bevonzani😅

Lehet nem olyanokat kellene keresned, akik szinte félmeztelenül mutogatják magukat egy kis figyelemért és azért hogy hercegnők lehessenek, hanem értelmesebb kategóriát, akik kiröhögik az ilyen lányokat.

De amúgy egyetemen is van jópár ilyen csaj, pl sotes julcsika, akin kb mindenki röhög mind az etk-n, mind az áok-on, fok-on de ő csak azért hercegnő. Persze lehet tudni, hogy nála a nézettség miatt van az egész, ahogy több hasonló lánynál is.

Tanulatlan lányok meg szerintem csak örülnek a “de megb.sznam a csöcseidet” kommenteknek

2020. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
22%

Neked mi közöd van hozzá hogy ki minek hívatja magát.

Ettől senkinek nem lesz rosszabb.

Fogd fel úgy mint egy nick nevet, mit kell ebbe belekötni.

2020. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
57%
Munkatársam barátnőjét is királylánynak hívja mindenki...
2020. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%
Koronát nekik. :D
2020. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
38%

Rám lényegében semmi nem igaz abból amit írtál. Nincs is instám facera alig alig kerül fel rólam kép és fogalmam sincs mit rejt a "hercegnői bánásmód".

Viszont nem értem miért bánt téged ha ismeretlen embereknek ez az elvárása. Vagy bármi más az elvárása. Itt mindig az elvárásokon vannak fennakadva.

2020. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%
Mert szarul esik nekik, ha tükörbe néznek és rajonnek, hogy semmit sem értek el. Másrészről kiskoruktól hercegnonek vannak nevelve.
2020. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
62%

"Rendszeresen látom "


Én elvétve sem.

2020. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
58%

LOL cimbora :)


Tutod, hogy hány 35-40 éves nő is hercegnőnek képzeli még magát? :)

2020. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
40%
A fiatal punci nagy érték, és ezt ők is nagyon jól tudják, azért. :D
2020. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%

Az a kiírás szerintem nem azt jelenti, hogy királynőnek képzelik magukat, csupán egy eltúlzott kifejezésmódja annak, hogy bánj velük jól a kapcsolaton belül. Ami mindkét fél részéről alapelvárás lenne, viszont sokszor nem teljesül, látszik is a válásokból.


Ráadásul akik ezt írják ki, pont nem rendelkeznek valódi önbizalommal (általában), csupán próbálják elhitetni magukról. Én ezt szomorúnak tartom.

2020. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!