Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nőnél az a belépőküszöb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnél az a belépőküszöb, amit a kérdéses dologban a legjobb exe fel tudott mutatni?

Figyelt kérdés
Mondjuk van 200 exe és akkor neked kell lenni a legtöbb pénzednek, legjobb testnek, legviccesebb dumának úgy, hogy 200 másikkal versenyzel + a további 100 próbálkozóval. És ha az év 364 napján mindent megteszel, de egyszer hibázol, akkor jár a megcsalás.
2022. jún. 10. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Minden exemnek más volt a varázsa és a "feelingje" és más a páromnak is. Mindegyikben volt valami jó, de sosem ugyanaz. Szerencsére a rosszból sem, különben nem lenne párom 😂
2022. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor a párod nem tudja megadni azt az érzést és ha valami rosszat csinál, akkor rájuk nosztalgiázol?
2022. jún. 10. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltesd magad. Durva tévképzeteid vannak.
2022. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Velük azért lett vége, mert szar volt az a kapcsolat és a párommal akkor jöttem össze, mikor rég túlvoltam rajtuk. Semmi közük egymáshoz.


Az ember a volt kapcsolatai hatására változik, rájön, hogy milyen rossz tulajdonságokat nem képes többé elviselni és rájön, hogy milyen jó tulajdonságok számítanak neki. A következőt már eszerint keresi. De az leendő partner nem jobb szükségszerűen az exnél, csak jobban illik ahhoz az emberhez, akivé az exem után lettem.


Pl a párom nem tud olyan jól főzni, mint az exem, de nem is a jó kaját keresem a kapcsolatban. Viszont sokkal többet beszélgetünk és sokkal nyitottabb velem szemben, beavat mindenre. Ezt például egyik exem sem csinálta, de mióta megtapasztaltam, milyen, ebből már sosem engednék. Viszont sok dologból igen, ami az exeim erőssége volt inkább, ha cserébe ezt megkaphatom. Illetve nem számít, ha a párom kicsit szétszórt, mert az exem hiába volt az, cserébe folyamatosan tolta a baszólájkot más nőkre, amivel nem tudnék már együtt élni.


A mostani párom a legjobb, akivel valaha voltam, mert az exeim hibái alapján választottam és az exeim erősségeit rangsoroltam fontosság szerint. Tehát jobb hozzám, jobb mellém, de objektíven nem jobb mindenben.


Más meg az exemmel van így gondolom.

2022. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Exem hiába nem volt az *
2022. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 exem volt, nem 200, de sajnos mindkettő egészségtelen kapcsolat volt, szóval nem viszonyítok hozzájuk semmit. Maximum tanultam az esetből, hamarabb kiszúrom az úgynevezett red flageket.
2022. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szexben mindig jobbnak kell lennie, mint az előzőnek. A többi nem olyan fontos.
2022. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úristen bazmeg, ez milyen színű pirula?
2022. jún. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hiába a pénz,attól mèg lúzer…
2022. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!