Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Transzok miért minig a heterók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transzok miért minig a heterók közt próbálkoznak?

Figyelt kérdés
Aki heteró az úgysem jön össze egy azonos neművel, még akkor sem, ha az illető más neműnek mondja magát. Aki mégis, az meg nem heteró... Mégis ezerrel nyomulnak a transzok a heteró részlegben, némelyiket vélen még be is húztam... Nagyon gáz, hogy képzelik ezt mégis? Mit várnak?

2022. jún. 20. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
A kérdésben rejlő állítás nem igaz.
2022. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nőként nem okozna gondot, hogy transz férfivel randizzak, ha amúgy szimpatikus.
2022. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2022. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Talán mert nem melegek, hanem a másik nem tagjának érzik magukat. Ha valaki nőnek érzi magát, akkor férfit akat, már ha heteró.
2022. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
#3: átlagos a pasi. Helyes, de semmi extra.
2022. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem minden heteró gondolkozik így. Én pl. egy transz férfival simán összejönnék nőként, ha elég férfiasnak tartom külsőre (neten pl. youtubeon láttam olyanokat, akikkel csak azért nem jönnék össze, mert túl fiatalok, amúgy meg nem is gondoltam volna, hogy nőnek születtek). Amúgy meg társkeresőn pont azért vannak a hetero részen, mert a legtöbb társkeresőn összvissz hetero meg meleg részleg van, egyéb nincs, és nyilván ha az eredeti nemük nem vonzza őket, nem abban a részlegben fognak keresgélni.
2022. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem próbálkoznak mindig.


Transznemű nő vagyok, csak nőkkel ismerkednék kapcsolati célból.

2022. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Azért, mert sokat szívtak és transzba estek. :))
2022. jún. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
5: Ja persze, ma már mindenki átlagos. A jó pasi a top 5%. Vagyis igazából "Földi" a Tinderről, aki valahogy mindig feljön, amikor nővel csinálok Tinder profilt (kb 5 emberről van szó Budapesten, aki jó pasinak számít).
2022. jún. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
7: Heteroszexuális férfit viszont fogadnék, hogy simán találhatnál. Nőt meg leszbikusként is nehéz találni.
2022. jún. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!