Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az már fétisnek számìt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már fétisnek számìt, ha valaki egy érettebb nőt keres, aki szeret kicsit anyáskodni ill. sok simogatást adni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 21. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Mi vagy te kutya ? Simogasson téged a hóhér.😂
2022. jún. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem fétis, inkább életkèptelen férfi, akinek nem nő kell, hanem TERÁPIA!!!!
2022. jún. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Egy szeretettel teli párkapcsolatban, függetlenül attól, ki hány éves, természetes az érintés, simogatás, összebújás.

Első két válaszoló nagyon bizarr lélek lehet, ha nem vágyik rá.

Nekem szerencsére ilyen a feleségem, és nem anyám korú, hanem 5 évvel fiatalabb nálam. A gyerekeinket is sokszor ölelgeti, mint ahogy én is, és látom, mennyire jól esik ez nekik is.

Egy rideg nő, aki nem simogatja, ölelgeti a párját, na arra én mondom azt, hogy kellene a hóhérnak.

2022. jún. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
3-as, az a baj, hogy erről ordít, hogy egyoldalú. Ő azért keres anyukát, hogy gyerek legyen, nem azért, hogy apuka.
2022. jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

2 vagyok. Itt senki nem a simogatás ellen van, hanem hogy párkapcsolatban anyuka legyen.

Volt ilyen exem. Visszataszító és férfiatlan.

2022. jún. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem egyoldalú, hanem kölcsönös. Itt legtöbbnél csak a dugas szamit, de semmi kötődés.
2022. jún. 21. 08:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt felismertem magamban , hogy valamilyen anyakomplexus miatt jönnek be azok a nők akik anyáskodóak. Ez viszont egészségtelen szerintem , mert nem párként tekintenék rá teljesen. Ezért direkt az olyan lányok társaságát keresem akiknél nem várom hogy megoldják az életem és kinyalják a seggem , és nem pótkerékként tekintek rájuk hanem inkább egy partnerre akivel azért töltünk együtt időt mert bármiről tudunk beszélni.
2022. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kölcsönös lenne, párt keresnél, nem anyukát.
2022. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!