Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan nagy kérés ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy kérés ez?

Figyelt kérdés

Tényleg illúzió romboló hogy egy férfit is kell simogatni meg szeretgetni?

Olyan hatalmas kérés hogy néha én legyek a kis kifli ne ő?



2022. márc. 9. 09:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez alap elvárás. A baj nálatok van.


F

2022. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Amíg nem szopod közben a hüvelykujjad, semmi baj a kéréseddel.
2022. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Laylah ***** válasza:
100%
Nálunk alap. Ha igényli, bármikor hozzám bújhat, simogatom, cirógatom. Nem csak neki esik jól, hanem nekem is.
2022. márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
13%
Lehet fél attól, hogy anyuci fétised van.
2022. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen alap. De igazából mindegy, mi mit mondunk, gondolunk. Ha számára túl nagy kérés, meg illúzióromboló, akkor azzal nem sok mindent tudsz kezdeni.
2022. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az is előfordul, hogy én mászom rá a párom hátára, mint "nagykifli", mert imádok így aludni, hogy belefúrom az arcom a hátába. A cirógatás, szeretgetés pedig alap oda-vissza.
2022. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Ez alap dolog.
2022. márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%

Számomra alap, és nekem is jólesik, viszont volt olyan exem, aki állandóan ezt igényelte, és nem is tudtam rá férfiként nézni, mert gyenge volt, gyáva, és elvárta volna, hogy nő létemre én legyek a férfi, és én oldjak meg mindent.

Abban a szituációban kiábrándító volt és szánalmas.

2022. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
...feltételezhetően kölcsönös a legtöbb ilyen dolog, ha mindkét félnek belefér, non?
2022. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én a 8-as miatt írtam a 4-es válaszomat. Nyilván nem reprezentatív, de van néhány férfi, aki apró lökésre gyerekké változik. Mint kb a főzéssel kapcsolatban, ha elkezded, belekényelmesedik, és nincs viszonzás. Ugyanígy van, akit ha elkezdesz babusgatni, akkor ő felveszi a kapcsolatban a gondozott szerepét, aki csak kap, de nem ad.


Az ideális persze az, ha kölcsönös a dolog.

2022. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!