Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen adatok alapján mondhatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen adatok alapján mondhatni hogy átlag feletti férfi vagyok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Photofeelerről vannak.


29F


2022. jún. 22. 16:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mint a falhoz vert lo...
2022. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Ha átlag feletti férfi lennél, akkor tudnál róla enélkül is."


"Ha átlag feletti férfi lennél akkor nem innen a gyakoriról várnál megerősítést. Tutira csak egy maximum középszerű pasi vagy."


Én is átlag feletti férfi vagyok (photofeeleren több képem is 10/7 körüli értéket kapott ahol sok nő szavazott + rengeteg párom van tinderen is) mégis kerestem már gyakorin megerősítést magamról. Az oka lelki problémákban áll. Szép ember is lehet önbizalomhiányos, például az instagramon csomó fullos de közben önbizalomhiányos nő keresi a megerősítést. Ha valakinek lelki bajai vannak akkor akár átlagon felüliként is kereshet innen megerősítést.


Szóval ez így ebben a formában nem feltétlenül igaz.

2022. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Életképtelen vagy nem átlag feletti
2022. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

10/7 photofeeler = 10/9 való életben = Chad.


Ha párokról beszélsz, nem partnerekről, az viszont rosszat jelent. Te is ki fogsz kopni idővel.

2022. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

3 szavazat nem jelent semmit. Sokkal több kell, hogy bármit következtetni tudj belőle. Nekem 100+ szavazattal jött 9.2/10 eredmény, pedig szerintem csak minimálisan lehetek az átlag felett. Nem loholnak utánam az életben a csajok. :D


[link]

2022. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!